Córka Sławomira Świerzyńskiego niedługo skończy 32 lata. Poszła w ślady ojca

Sławomir Świerzyński lata temu wdał się w romans, czego owocem jest jego córka. Nikola niedługo skończy 32 lata i ma plan na życie. Poszła drogą ojca.

Sławomir Świerzyński zdobył popularność jeszcze w latach 80., kiedy został liderem jednych z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Bayer Full od lat porywa fanów do zabawy, ale ci interesują się również życiem prywatnym wokalisty. Na drodze życiowej towarzyszy mu Renata, z którą doczekał się dwóch synów - Damiana i Sebastiana. Oprócz tego ma córkę Nikolę, która jest owocem romansu z lat 90. Poszła w ślady ojca.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Córka Sławomira Świerzyńskiego poszła w jego ślady 

Nikola urodziła się w listopadzie 1991 roku. Dziewięć lat temu wyszła za Dominika, po którym przejęła nazwisko Dutkiewicz. Córka Sławomira Świerzyńskiego raczej nie należy do grona najbardziej aktywnych osób w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest prywatny i dowiadujemy się z niego jedynie, że wraz z braćmi współtworzy grupę disco polo Baby Bayer Full. Zespół występuje na różnego rodzaju festiwalach oraz imprezach okolicznościowych. Wydali nawet własny krążek "Mia Bella".

Sławomir Świerzyński miał romans

Sławomir Świerzyński nie ukrywa, że jego małżeństwo musiało przetrwał niezłą próbę. Lata temu muzyk sporo imprezował i zdarzało mu się wracać do domu nad ranem z innymi kobietami. Owocem jednego z romansów jest właśnie jego córka Nikola. "Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk" - mówił Świerzyński w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia". Zdjęcia córki Sławomira Świerzyńskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.