Prezenterka TVN po poważnej operacji. Pokazała zdjęcie z kroplówką. "Dziś czuję się tragiczne"

Kinga Zawodnik zbiera siły po ostatniej operacji. Zabrała głos na Instagramie, gdyż ma do swoich obserwatorów pewną prośbę.

Kinga Zawodnik zgromadziła na swoim Instagramie 91,5 tys. obserwatorów. Informuje ich o aktualnościach z jej życia, więc nic dziwnego, że umieściła post dotyczący powrotu do siebie po poważnej operacji. Zaapelowała przy tym do fanów w sprawie pewnej kwestii. 

Zobacz wideo Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

Kinga Zawodnik odpoczywa po operacji. Prosi fanów o jedno

Prezenterka TVN Style była przez ostatni czas pod stałą opieką lekarzy. Nie wiemy na razie, z jakiego powodu znalazła się w szpitalu. "Kochani Fanowcy. Tak, jestem po poważnej operacji... Wszystko się udało… Dziś czuję się tragicznie, ale będzie tylko lepiej" - napisała w poście Zawodnik. Niedługo wróci do zawodowych obowiązków, ale zanim to nastąpi, ma do fanów jedną prośbę:

Nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych, jest ich mega dużo… Jeśli chcecie podzielić się swoim wsparciem, to pod tym postem proszę. Dziękuję, że jesteście. Wasza Kingusia.

Kinga ZawodnikKinga Zawodnik https://www.instagram.com/kinga_zawodnik_official/

Kinga Zawodnik nie kryje szczerości w sieci. Tak mówiła o przykrościach w dzieciństwie

Zawodnik stawia na szczerość w komunikacji z fanami. To między innymi dlatego cieszy się tak wiernym gronem obserwatorów. Gwiazda wielokrotnie poruszała w sieci temat otyłości. Z przykrościami wynikającymi z tego, ile waży, spotkała się już w wieku szkolnym. "Wychowywałam się na wsi, a tam nie za bardzo zwracano uwagę dzieciom, że nie wolno śmiać się z otyłych. Pamiętam, że podczas jednej z interwencji mama jednego chłopca powiedziała do mnie wprost przy wszystkich: Schudnij, to mój syn przestanie ci dokuczać - wyznała prezenterka w rozmowie z Małgorzatą Ohme. Po zdjęcia Zawodnik zapraszamy do galerii. Przy okazji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.