Tak wyglądała Wersow, zanim stała się sławna. Jak inna osoba

Wersow należy do czołówki polskich influencerek. Wraz ze sławą i pieniędzmi przyszło poprawianie urody. Jak wyglądała przed karierą w internecie? Możecie jej nie poznać.

Weronika Sowa w kilka lat zbudowała marketingową potęgę u boku Karola "Friza" Wiśniewskiego. Dziś ta para jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w polskim internecie. Wersow ma w mediach społecznościowych miliony fanów, ale w świecie show-biznesu próbowała zaistnieć już lata temu. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż teraz. Różnica jest ogromna.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o ciąży Wersow

Wersow prowadziła bloga. Jako nastolatka nosiła ciemne włosy

Choć Wersow wybiła się filmikami na Youtubie, wcześniej próbowała podbić internet blogiem modowym. Na TikToku można znaleźć jej zdjęcia z czasu, kiedy była jeszcze nastolatką. Nosiła ciemniejsze włosy, a jej usta były jeszcze nietknięte przez kosmetologa. Można zaobserwować duże różnice w jej wizerunku. Dopiero kilka lat później influencerka, w miarę zdobywania popularności, stała się wierna blondowi i zaczęła chętniej ingerować w urodę.

Wersow na starych zdjęciach. Próbowała się wybić na konkursach piękności

Weronika Sowa próbowała także swoich sił w plebiscytach miss. Jakiś czas temu Maluba, influencerka znana z "Projektu Lady" opublikowała zdjęcia z 2015 roku, na których widać ją i Wersow. Obie brały udział w wyborach na Miss Mielca. Wówczas Sowa zdobyła tytuł miss internetu. Wtedy jeszcze nie była znana w świecie Youtube'a. Teraz Wersow wygląda jak zupełnie inna osoba. Zainwestowała w swój wygląd niemałe pieniądze. Youtuberka nie tylko przefarbowała włosy, ale powiększyła usta i biust. Zdjęcia z okresu, kiedy nie była sławna możecie zobaczyć w naszej galerii w górnej części artykułu. ZOBACZ TEŻ: Wersow miesiąc po porodzie wybrała się na ślub znajomych. Kreacja zjawiskowa, a bez szaleństw

Wersow jako nastolatkaWersow jako nastolatka fot. TokTok.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.