Ukryty talent Kabuli. Córka Martyny Wojciechowskiej kocha śpiewać

Kabula ma wiele talentów. Z powodzeniem radzi sobie na studiach prawniczych, ale okazuje się, że ma również duszę artystki. Internauci są zachwyceni wokalnymi umiejętnościami adoptowanej córki Martyny Wojciechowskiej.

Kabula nie miała łatwego życia. Zmieniło się ono, gdy poznała Martynę Wojciechowską. Pochodząca z Tanzanii dziewczyna ma albinizm i to między innymi stało się przyczyną okrutnych przeżyć. 25-latka została zaatakowana we własnym domu. W wyniku napadu straciła rękę. A wszystko przez chorobę, na jaką choruję i przesądy mieszkańców afrykańskiego kraju. Kabula była bohaterką jednego z odcinków programu Wojciechowskiej. Początkowo była wycofana i nieufna. Zaufała dopiero podróżniczce. Martyna Wojciechowska adoptowała Kabulę w 2017 roku. Okazuje się, że dziewczyna ma wiele talentów.

Zobacz wideo Kilka miesięcy, kilka dni, a nawet dwie doby! Tyle trwały najkrótsze małżeństwa gwiazd

Kabula ma duszę artystyczną. Śpiewa ujmujące piosenki

Adoptowana córka podróżniczki jest przede wszystkim studentką prawa. Ostatnio Wojciechowska miała powód do dumy. Kabula ukończyła pierwszy rok studiów. Chce bronić osoby z albinizmem, z niepełnosprawnościami i walczyć o słabszych i wykluczonych. 25-latka ma także duszę artystyczną. Pokochała śpiew, dzieli się swoją pasją w sieci i nagrywa płytę. Własnoręcznie szyje sukienki, mimo że ma tylko jedną rękę. Na YouTubie można znaleźć wiele piosenek w wykonaniu Kabuli. Jej profil subskrybuje prawie trzy tysiące osób. Jej piosenka "Believe" ma ponad 19 tys. wyświetleń. Dziewczyna śpiewa po angielsku.

 

Internauci bardzo kibicują Kabuli na każdym kroku. Również wspierają jej początkującą karierę muzyczną. Pod nagraniem można znaleźć wiele ciepłych słów pod adresem dziewczyny, a także jej talentu. "Kabula, cudownie!", "Jesteś cudowną, piękną, mądrą i silną kobietą", "Brawo Kabula. Przepiękna piosenka i teledysk. Pięknie śpiewasz. Spełniaj swoje marzenia i leć wysoko", "Pięknie śpiewasz, wyrosłaś na fajną dziewczynę. Życzę ci powodzenia na studiach i w całym życiu" - czytamy pod filmem na YouTubie. Z takim wsparciem od internautów i Martyny Wojciechowskiej nie mamy wątpliwości, że Kabula ma siłę, aby spełniać marzenia. Więcej zdjęć Kabuli znajdziecie w galerii u góry strony. 

Więcej o: