Cleo odkopała stare zdjęcia Wersow w różowych włosach. "Byłyśmy Barbie zanim to było modne"

Cleo opublikowała stare zdjęcie z Wersow, na którym możemy zobaczyć obie w różowym samolocie. Od ilości tego koloru mogą zaboleć was oczy. Nad czym wtedy pracowały?

Cleo bardzo często współpracuje z różnymi gwiazdami i influencerami. Ostatnio chwaliła się, że nawet sama Doda zadzwoniła do niej po poradę dotyczącą makijażu. Piosenkarki umówiły się na specjalne spotkanie, podczas którego Cleo zdradziła koleżance z branży mnóstwo trików i technik malowania. Z kolei kilka lat temu piosenkarka miała okazję współpracować z jedną z najsławniejszych i najbogatszych influencerek w Polsce - Wersow. Razem z innymi gwiazdami m.in. z Roxie i Ekipą, kręciły teledysk do utworu "Kocham". Okazuje się, że Cleo współpracowała z Wersow przy jeszcze innym projekcie. Więcej zdjęć Cleo i Wersow możecie zobaczyć w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Wersow o przerabianiu zdjęć i pracy. "Ktoś do mnie napisał w nocy..."

Cleo i Wersow połączyła miłość do muzyki i śpiewu 

Oprócz współpracy przy teledysku gwiazdy zajmowały się jeszcze czymś innym - głosem Wersow. Kilka lat temu na YouTube wleciał filmik, w którym Cleo daje mnóstwo wskazówek młodej influencerce odnośnie śpiewu. Jak widać, lekcje poskutkowały, bo po zajściu w ciążę, Wersow nagrała swój autorski numer, który stał się hitem Internetu. 21 lipca premiera filmu "Barbie" i wszystkie gwiazdy publikują na swoich profilach zdjęcia w specjalnie przyszykowanych różowych kreacjach. Cleo wyszła krok naprzód i jak napisała na Instagramie: Byłyśmy #BARBIE zanim to było modne (...) Fajnie wspominam ten czas. Piosenkarka do postu dorzuciła zdjęcie w różowych kostiumach, w różowym samolocie i z różową Wersow. Pamiętacie influencerkę w takich włosach?  ZOBACZ TEŻ: Cleo odchodzi z "The Voice Kids". Ujawniono, kto może zająć jej miejsce. To inna słynna piosenkarka

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.