Wersow pokazała, jak karmi córkę piersią. Jej mina mówi wszystko

Wersow udostępniła na InstaStories uroczy kadr z dwutygodniową córką Mają. Młoda mama nie może uwierzyć, jak ten czas szybko leci.

Pod koniec czerwca Wersow i Friz zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się córeczka Maja, która zawróciła w głowie nie tylko parze youtuberów, ale także ich fanom. Na szczęście młoda mama dosyć często publikuje kadry z nowo narodzonym dzieckiem, a przy okazji zdradza kolejne smaczki związane z macierzyństwem. Ostatnio Weronika Sowa pochwaliła się letnią stylizacją, w której odsłoniła brzuch, a obserwatorzy nie mogli uwierzyć, w jakiej jest formie. Tym razem influencerka zdecydowała się udostępnić bardziej intymny kadr.

Zobacz wideo Wersow o powiększonych ustach

Wersow pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią. Szczerze skomentowała macierzyństwo

Youtuberka opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym karmi piersią dwutygodniową Maję. Weronika ma na sobie białą letnią sukienkę na ramiączkach i naturalny makijaż. Wystarczy spojrzeć na jej minę, aby domyślić się, że jest zachwycona nową rolą. A gdyby ktoś miał co do tego wątpliwości, rozwiewa je urocza notatka od 26-letniej mamy.

Od dwóch tygodni jestem mamą Mai, niesamowite jak ten czas leci. Jestem przeszczęśliwa, na razie nie narzekam na nieprzespane noce, a skupiam się na tym, co najpiękniejsze - miłości i bliskości z tą małą istotą - możemy przeczytać.

WersowWersow instagram/wersow

Baby shower Wersow inne niż wszystkie

Wersow i Friz w trakcie imprezy na cześć nienarodzonej jeszcze Mai, zorganizowali liczne gry, jak "kamień papier nożyce", a dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. Nie zabrakło również zerowania piwa przez butelkę dla dziecka... Więcej zdjęć z tej imprezy znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.