Wersow odsłoniła brzuch kilka dni po porodzie [ZDJĘCIA]

Wersow i Friz kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo to młoda mama nie odpuszcza aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio wskoczyła w letnią stylizację, która odsłoniła brzuch.

Wersow jest bardzo zżyta ze swoimi obserwatorami, nic więc dziwnego, że przebieg pierwszej ciąży relacjonowała dla nich na bieżąco. Podobnie było zresztą z porodem - 23 czerwca na kanale influencerki pojawił się materiał zatytułowany "Poznajcie imię naszej córki". Od narodzin minęło zaledwie kilka dni, a w sieci już udostępniono wizerunek małej Mai. Teraz nie dość, że młoda mama opiekuje się niemowlakiem, to jeszcze aktywnie pracuje. Ostatnio w mediach społecznościowych pokazała, jak aktualnie prezentuje się jej figura.

Zobacz wideo Ewa Kasprzyk ostro o Wersow: Nie rozumiem tej osoby

Wersow pokazała brzuch w letniej stylizacji

Weronika Sowa udostępniła na InstaStories domowy, letni look. Pozuje w topie i krótkich spodenkach, a do zestawu dobrała jeszcze lnianą koszulę. Taka stylizacja odsłoniła brzuch 26-letniej mamy, która urodziła swoje pierwsze dziecko zaledwie kilka dni temu. Trzeba przyznać, że Wersow wygląda świetnie! Zresztą wszystko wskazuje na to, że i tak samo się czuje, ponieważ w jej mediach społecznościowych nie brakuje parentingowego contentu, który jest publikowany na bieżąco. Jesteście ciekawi, jak Wersow wyglądała pod koniec ciąży? Zajrzyjcie do naszej galerii.

WersowWersow instagram/wersow

Rodzice mają problemy z imieniem córki

Friz i Wersow od samego początku mają problemy z imieniem swojej córki. Okazuje się, że jego odmiana może przerastać młodą mamę, która popełniła poważny błąd. Weronika kilkukrotnie wspominała fanom, że w trakcie ciąży miała "baby brain", czyli typowe dla tego okresu roztargnienie. Wcześniej influencerka wyznała, że jest ponad dwa lata w ciąży, czym bardzo rozbawiła fanów.

Wersow i MajaWersow i Maja https://www.youtube.com/watch?v=wRerWGQUV3c

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.