Cleo bez makijażu i doczepów. Tak wygląda na co dzień. Będziecie mocno zaskoczeni

Cleo jest kojarzona przede wszystkim ze swoimi charakterystycznymi blond włosami upiętymi w wysoki kucyk oraz idealnie wykonanym makijażem. Jednak czasem pokazuje się fanom w naturalnej odsłonie. Jak wygląda z dala od scenicznego wizerunku?

Cleo (a właściwie Joanna Klepko) jest bardzo lubianą piosenkarką, znaną przede wszystkim z hitu "My Słowianie". Najczęściej można ją zobaczyć w scenicznej odsłonie z perfekcyjną fryzurą w postaci wysoko upiętego kucyka, który stanowi niemalże znak rozpoznawczy Cleo. W innych, bardziej codziennych stylizacjach, pokazuje się naprawdę rzadko, jednak od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentuje naturalną wersję siebie. Jak śliczna Słowianka wygląda bez doczepów i makijażu? Zobaczcie sami.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Cleo bez doczepów i makijażu. Tak wygląda na co dzień

Cleo w większości występuje ze spiętymi włosami i z tego powodu często jest pytana przez fanki o niechęć do rozpuszczania wspomnianych włosów. Jak sama tłumaczy, powód jest naprawdę prosty. "Często dostaję od was powtarzające się pytanie: 'Cleo, dlaczego nie chodzisz w rozpuszczonych włosach?' Odpowiedź jest bardzo prozaiczna - bo zwyczajnie w świecie w związanych jest mi o wiele wygodniej" - napisała na Instagramie, gdzie podzieliła się też zdjęciem, na którym ma właśnie rozpuszczone włosy. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie jest równie piękną kobietą.

Cleo bez doczepów wygląda pięknie. Tak samo bez makijażu

Poza powyższym zdjęciem Cleo podzieliła się z fanami krótkim filmikiem, na którym pokazała się bez makijażu i zdradziła parę swoich  pielęgnacyjnych sztuczek. Warto wspomnieć, że makijażowe zdolności gwiazdy komplementowała jakiś czas temu sama Doda. "Kochani, nie wiem, czy wiecie, ale Cleo jest jedną z nielicznych artystek, nawet śmiem twierdzić, że jedyną, która SAMA maluje się na teledyski, na czerwone dywany oraz na estradę. Dziś mnie odwiedziła i nauczyła mnie swoich trików" - chwaliła Cleo za kosmetyczne umiejętności. Więcej zdjęć piosenkarki znajdziecie w naszej galerii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.