Cleo postawiła na zmianę fryzury. Pożegnała charakterystyczny kucyk

Cleo postanowiła odmienić swój wizerunek i rozstać się z noszonym przez lata kucykiem. Wokalistka odważyła się na radykalną zmianę i trzeba przyznać, że wyszła na tym doskonale. Po metamorfozie prezentuje się bardzo elegancko i kobieco.

Cleo to wokalistka, która przez lata wypracowała charakterystyczny wizerunek. Jej znakiem rozpoznawczym stał się wysoko upięty, długi kucyk podkreślający kształt twarzy. Zdaje się, że piosenkarce znudziła się noszona przez lata fryzura. Na instagramowym koncie opublikowała krótki filmik prezentujący metamorfozę, jaką przeszła. Artystka jest nie do poznania.

Zobacz wideo Cleo nie wie, ile zarabia. Kto zajmuje się jej finansami?

Cleo przeszła metamorfozę włosów. Jest nie do poznania

Od samego początku kariery Cleo wierna była jednej fryzurze. Chętnie pokazywała się w gładko upiętym, dopinanym kucyku, którego wybierała praktycznie na każdą okazję. Biorąc pod uwagę rysy twarzy wokalistki uczesanie to prezentowało się bardzo dobrze. Nadszedł jednak czas na zmiany. Piosenkarka odwiedziła popularny w stolicy salon fryzjerski i poddała się metamorfozie.

Artystka postawiła na klasyczne odświeżenie koloru i delikatne rozświetlenie przy twarzy. Zależało jej na świeżym i naturalnym efekcie. Trzeba przyznać, że wykonana koloryzacja niezbyt różniła się od poprzednich. Główną rolę zagrała tutaj jednak fryzura. Cleo znana z ciasnego upięcia tym razem pokazała się w zupełnie innej wersji. Efekt trójwymiarowego blondu podkreśliła bardzo eleganckie, subtelne uczesanie. Wokalistka wyszła z salonu w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem po środku głowy. Dziewczęcy charakter nowego wizerunku podkreśliły delikatne fale.

 

Cleo postawiła na naturalny efekt. Fryzura piosenkarki odzwierciedla obecne trendy

Metamorfoza Cleo doskonale wpisuje się w światowe trendy - najbardziej uznani styliści i projektanci już od kilku sezonów stawiają na naturalny look bez efektu przysłowiowego hełmu. Nowa fryzura piosenkarki optycznie wysmukliła jej twarz i wpisała się w obecny styl. Tego typu uczesanie z pewnością sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne wyjścia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.