Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem? Tabloid ujawnia powody. "Zaszyła się na wsi"

Media donoszą, że Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem Pawłem Jodłowskim. Informator jednego z tabloidów zdradził, dlaczego ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Jeszcze do niedawna Małgorzata Foremniak snuła plany o wyprowadzce do Wielkiej Brytanii, aby być bliżej ukochanego. Aktorka i producent filmowy znali się od wielu lat, choć uczucie między nimi miało narodzić się na przełomie 2020 i 2021 roku. Mężczyzna był producentem musicalu "Chopin musi umrzeć", który był wystawiany na deskach londyńskiego teatru, a występowała w nim właśnie Małgorzata Foremniak. Jak ustalił "Super Express", związek pary miał odejść już w niepamięć. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem. Znamy powód

Jak donosi informator tabloidu, decyzja o rozstaniu była spowodowana tym, że obydwoje mieszkają na co dzień w innych krajach. "Odległość miała wpływ na tę decyzję. Paweł mieszka w Londynie, Małgosia nie była w stanie zrezygnować z Polski, widywali się więc rzadko i uznali, że lepiej będzie, gdy zostaną przyjaciółmi" - czytamy. Foremniak ma spędzać niełatwe chwile po rozstaniu w swoim domu pod Radomiem. "Zaszyła się na mazowieckiej wsi, w swoim ukochanym domu pod Radomiem, kontakt z naturą zawsze ją koi i dodaje optymizmu" - mówi informator tabloidu.

Z kim spotykała się Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka związków. Z pierwszego małżeństwa - z Tomaszem Jędruszczakiem, który zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku -  ma córkę Aleksandrę. Wraz z drugim mężem, Waldemarem Dzikim, ma dwójkę adoptowanych dzieci - Milenę i Patryka. Najgłośniej mówiło się o życiu prywatnym gwiazdy, gdy w 2005 roku jej serce zdobył młodszy o 17 lat Rafał Maserak. Warto podkreślić, że przez ostatnie lata gwiazda nie afiszowała się z nowymi partnerami, a temat życia uczuciowego zostawia dla siebie. Zdjęcia aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.