Małgorzata Foremniak miała wyprowadzić się z kraju dla ukochanego. Przeprowadzki nie będzie, bo czeka na dziecko

Małgorzata Foremniak niechętnie chwali się życiem prywatnym, zwłaszcza miłosnym. Mimo to wiadomo, że aktorka od kilku lat nie jest singielką. Swego czasu chciała nawet zamieszkać z ukochanym. Pojawił się jednak jeden problem.

Małgorzata Foremniak od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Jej partner to Paweł Jodłowski, producent filmowy. Z pewnością łączą ich podobne pasje, niestety dzieli spora odległość. Aktorka na co dzień mieszka w Polsce, z kolei jej partner w Wielkiej Brytanii. Dlatego para pozostaje w związku na odległość. Mimo częstych lotów i odwiedzin, relacja na odległość nie jest wcale taka łatwa. Swego czasu spekulowano nawet, że Małgorzata Foremniak przeniesie się do Wielkiej Brytanii. Teraz wyszło na jaw, że do przeprowadzki może nie dojść wcale. Powód jest co najmniej zaskakujący.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak nie przeprowadzi się do ukochanego. Ma ważny powód 

Przeprowadzka do innego kraju zazwyczaj wiąże się z odwagą, stresem i odpowiednim zaklimatyzowaniem. Wygląda na to, że w najbliższym czasie Małgorzata Foremniak nie zamierza podejmować tak radykalnych decyzji. Jak podaje magazyn "Świat & Ludzie", aktorka wstrzymuje się z przeprowadzką, ponieważ czeka na dziecko. Konkretnie wnuka lub wnuczkę. 56-latka jest mamą dorosłej córki Aleksandry, która ma stałego partnera. Kolejny krok może się wydawać oczywisty.

Mam takie marzenie: jestem wesołą staruszką, jadę takim pickupem, nadgryzionym zębem czasu. (...) Siwy włos, kapelusz ze słomki, a z tyłu, na pace, siedzi ferajna, czyli zwierzaki, psy itd... I ja sobie jadę, mam swój świat: odjechana babcia. I tak będzie - zadeklarowała Foremniak.

Ponadto informator magazynu "Świat & Ludzie" twierdzi, że aktorka świadomie zdecydowała się pozostać w związku na odległość.

Wybrała związek na odległość. A Paweł zapewne oswoi się z tą myślą. I, jak zwykle, znajdzie jakieś zadowalające ich oboje rozwiązanie - zdradza informator "Świat & Ludzie".

Wszystko wskazuje na to, że nawet bez przeprowadzki do Wielkiej Brytanii związek Małgorzaty Foremniak nie jest narażony na rozpad.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.