Anna-Maria Sieklucka i Małgorzata Foremniak brylują na pokazie mody w Berlinie z mamą Elona Muska. Nie było wstydu

Małgorzata Foremniak i Anna-Maria Sieklucka pojawiły się na pokazie mody w Berlinie. Zobaczcie, jakie stylizacje wybrały na tę okazję.

18 stycznia w ramach Berlin Fashion Week 2023 odbył się pokaz najnowszej kolekcji Mark Cain. Na ściance można było dostrzec kilka twarzy znanych z rodzimego showbiznesowego podwórka. Na evencie pojawiły się Małgorzata Foremniak oraz Anna-Maria Sieklucka. Tego wieczoru do zdjęć pozowała także Maye Musk. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Foremniak i Sieklucka na tej samej imprezie, co mama Elona Muska. Wyglądały stylowo!

Tego wieczoru Małgorzata Foremniak postawiła na stylizację w jasnym odcieniu. Aktorka miała na sobie beżowy zestaw składający się z koszuli o pudełkowym kroju i sięgających do kostek spodni. Do tego dobrała botki na obcasie i dopasowaną kolorystycznie niewielką torebkę. Całość dobrze komponowała się z rozpuszczonymi wyprostowanymi włosami i delikatnym makijażem. 

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak AKPA

W przeciwieństwie do Foremniak, Anna-Maria Sieklucka postanowiła zabawić się mocnymi kolorami. Aktorka wybrała czerwone spodnie z wysokim stanem i top, na który narzuciła skórzaną kurtkę. Stylizację uzupełniła o czarne rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne i ciemne botki. Uwagę zwracała również zielona torebka w wężowy wzór. Włosy gładko zaczesała i spięła w wysoki kok.

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka AKPA

A jak wyglądała mama najbogatszego człowieka na świecie? Maye Musk zaprezentowała się w sukience z kwiatowym printem, na którą narzuciła czarne, krótkie futerko. Do tego dobrała czerwone rajstopy i buty na platformie. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak wygadała w tym stroju. Warto również dodać, że mama Elona Muska przez wiele lat pracowała jako modelka, a obecnie często pokazuje się na branżowych imprezach.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.