Edyta Pazura w stroju kąpielowym i bez makijażu. Otwarcie mówi, że korzysta z medycyny estetycznej

Edyta Pazura obecnie przebywa na Mazurach. Pokazała zdjęcia w naturalnej odsłonie. Fani pytają, jak dba o skórę. Pazura ujawniła, jakie zabiegi medycyny estetycznej stosuje.

O Edycie Pazurze zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z aktorem Cezarym Pazurą. Ich związek budził emocje ze względu na różnicę wieku. Dziś udowadniają, że to żadna przeszkoda i tworzą szczęśliwe małżeństwo. Doczekali się trójki dzieci: Antoniego, Amelii i Rity. Aktor wychowuje także dorosłą córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Edyta Pazura została menedżerką męża, a także ma własne biznesy. Oprócz tego jest aktywna na Instagramie, gdzie zebrała grono oddanych obserwatorek. Na nowych zdjęciach pozuje w stroju kąpielowym i bez makijażu.

Zobacz wideo Cezary Pazura wyjaśnia, jak podróżować z dziećmi. Nie ma lekko

Edyta Pazura ujawniła, jak dba o skórę. Jakie zabiegi medycyny estetycznej stosuje?

Edyta Pazura pokazała serię klimatycznych zdjęć, na których widzimy, jak zbiera czereśnie. Żona Cezarego Pazury ma na sobie mocno wycięty czerwony strój kąpielowy. Na fotografiach widzimy nie tylko figurę gwiazdy, ale też jej twarz z bliska. Pazura nie ma na sobie makijażu, a uwagę zwraca jej zadbana cera. Jedna z obserwatorek postanowiła ją zapytać, w czym tkwi sekret. "Czego pani używa do pielęgnacji twarzy?" - napisała. Edyta Pazura ujawniła, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Używa też kosmetyków luksusowej marki.

Laser plus mezoterapia i osocze. Do domowej pielęgnacji Chanel - zdradziła.
 

W komentarzach nie brakuje komplementów na temat figury i cery Edyty Pazury. "Cud natury to na pierwszym planie jest", "Piękne piegi, "Ależ ma pani piękną figurę" - czytamy. Więcej zdjęć gwiazdy także w bikini znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Edyta PazuraEdyta Pazura edyta_pazura/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.