Brigitte Macron poszła w tany. Spójrzcie tylko na te ruchy. Nagranie robi furorę w sieci

O Pierwszej Damie Francji powiedzieć można wiele, ale nikt chyba się nie spodziewał, że Brigitte Macron ma takie poczucie rytmu. Żonę Prezydenta nagrano, jak wywija na parkiecie.

Brigitte Macron jako Pierwsza Dama nierzadko musi towarzyszyć mężowi w publicznych wystąpieniach czy uroczystościach. Często chwalona jest za elegancki styl oraz stosowne zachowanie. Jednak tym razem złamała swoje zasady i dała się ponieść muzyce, wszystko zostało nagrane.

Zobacz wideo Jaka będzie teraz polityka Emmanuela Macrona?

Brigitte Macron wywija na parkiecie

Francuska para prezydencka wzięła niedawno udział w święcie muzyki, które obchodzone jest w tym kraju co roku 21 czerwca. Prawdopodobnie właśnie w trakcie tego wydarzenia nagrano Brigitte i Emmanuela Macronów w dość niecodziennej sytuacji. Na filmiku, który pojawił się w sieci, widać tańczącą Pierwszą Damę. 

Global Climate FinanceGlobal Climate Finance Fot. Michel Euler / AP Photo

Sam Emmanuel Macron na temat uroczystości opublikował w sieci kilka postów, w których zdradził szczegóły jego obchodów. W jednym z nich nawiązał do wybuchu gazu w jednym z paryskich budynków. "Dziś świętujemy muzykę, ale serce nie jest na imprezie. Myślimy o wszystkich tych, którzy zostali dotknięci eksplozją w Paryżu, o osobach zaginionych, o służbach ratunkowych, które działają" - napisał.

Pomimo wyniosłości w słowach męża zawsze zachowawcza i przestrzegająca wszystkich zasad etykiety Brigitte Macron pozwoliła sobie zaszaleć na parkiecie. Podczas gdy prezydent Francji nie wyglądał na zainteresowanego muzyką, rozmyślając zapewne o wydarzeniach w kraju i na świecie, jego małżonka zdawała się bawić wyśmienicie, dając się ponieść rytmom. Nagranie z tańca kobiety robi prawdziwą furorę w sieci. 

Emmanuel Macron zakochał się w Brigitte w szkole. Obiecał, że się z nią ożeni

Kiedy Emmanuel Macron został po raz pierwszy wybrany na prezydenta Francji, w mediach aż zawrzało na temat jego małżeństwa. Brigitte poznała przyszłego męża, kiedy ten miał 15 lat i... był jej uczniem. Nastolatek zakochał się w swojej nauczycielce, co nie spodobało się jego rodzicom. Wysłali go do Paryża, żeby tam zapomniał o szkolnym zauroczeniu. 

Prezydent Francji miał wówczas obiecać ukochanej, że wróci po nią i się z nią ożeni. Dotrzymał słowa i w 2007 roku stanęli przed ołtarzem. Od tamtej pory para jest nierozłączna i widać, że ich uczucie nadal jest tak gorące, jak kilkanaście lat temu. Więcej zdjęć Brigitte i Emmanuela Macron znajduje się w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA