Jakub Kiwior stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest o osiem lat starsza mistrzyni twerkowania

Jakub Kiwior stanął na ślubnym kobiercu. 23-latek powiedział sakramentalne "tak" 31-letniej Claudii Kowalczyk. Ich wesele miało wyjątkowy wystrój.

Jakub Kiwior jest uważany za odkrycie piłkarskie zeszłego roku. Młody sportowiec ma dopiero 23 lata, a już trafił do drużyny reprezentującej Polskę. Piłkarz jest także aktywny w mediach społecznościowych. Nigdy nie ukrywał tego, że jest zakochany. Jak się okazało, wraz z ukochaną postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Jakub Kiwior i Claudia Kowalczyk powiedzieli sobie "tak" 10 czerwca 2023 roku. Miłość na zawsze przyrzekli sobie w kościele św. Marii Magdaleny w Tychach.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Jakub Kiwior wziął ślub. Jego wybranka jest osiem lat starsza

Jakub Kiwior i Claudia Kowalczyk postanowili w nietuzinkowy sposób ozdobić miejsce swojego ślubu. Fotoreporterom udało się uchwycić nietypowy wystrój. Gdy para wychodziła z kościoła do gości, nad ich głowami można było zauważyć ogromną girlandę z balonów. Były one jednak pomalowane na wzór piłki nożnej. Jak widać, para postanowiła wprowadzić sportowy akcent w tym specjalnym dniu. Claudia Kowalczyk wybrała wyjątkową sukienkę. Biała kreacja była w stylu syrenki. Miała również bogato ozdobiony gorset, a także niezwykle długi welon. Z kolei piłkarz zaprezentował się w klasycznym, czarnym garniturze.

 

Warto przypomnieć, że Claudię i Jakuba dzieli osiem lat. Świeżo upieczona żona piłkarza również jest powiązana ze światem sportu. Ukończyła studia dietetyczne, ze specjalizacją dietetyka sportowa. Ponadto kobieta jest także mistrzynią twerkowania. Przez lata spełniała się jako tancerka tego stylu. 

Zagraniczne media zareagowały na ukochaną Jakuba Kiwiora

Jakub Kiwior aktywnie działa w mediach społecznościowych, Na jego profilu na Instagramie znajdziemy nie tylko zdjęcia dotyczące sportu, ale także urocze kadry z partnerką. Po transferze piłkarza do Arsenalu, Claudią zainteresowały się zagraniczne media. Jak się okazało, brytyjskie portale rozpisywały się na temat jej urody i zawodu. Dziennikarze "Talk Sport" oraz "The Sun" napisali, że stwierdziły, że jest jedną z najpiękniejszych dziewczyn sportowców w świecie piłki nożnej. ZOBACZ TEŻPisarek i Salla świętują pierwszą rocznicę ślubu. Na cukierkowe wesele wydali milion. Modelka przebierała się trzy razy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.