Kożuchowska zrobiła zdjęcie tuż po treningu. Rozczochrana i bez makijażu. Patrzymy na brzuch

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się z internautami niecodziennym zdjęciem. Aktorka pokazała, jak wygląda po treningu, bez makijażu, z nieułożonymi włosami. Uwagę zwraca mocno odsłonięty brzuch. Nie do takiej wersji serialowej Hanki przywykliśmy.

Małgorzata Kożuchowska jest aktywna na Instagramie. Na koncie gwiazdy polskiego kina pełno jest zdjęć i nagrań relacjonujących jej życie. Nie brakuje tam ujęć zza kulis oraz pokazywania aktorskiego świata od przysłowiowej kuchni. Jak widać, aktorka nie ma również problemów z tym, żeby pokazać się w zupełnie naturalnej wersji. Zapozowała tuż po treningu.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła swoich fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym wygląda bardzo naturalnie

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, które przywiązują dużą uwagę do wyglądu i zdrowego trybu życia. Aktorka interesuje się także modą i często zobaczyć ją można w podążających za aktualnymi trendami stylizacjach. Mocne makijaże i dopracowane do perfekcji fryzury również nie są obce serialowej Hance. Artystka przez lata przyzwyczaiła swoich fanów do dość konsekwentnego wizerunku.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

Na opublikowanej fotografii Małgorzata Kożuchowska jest całkowicie bez makijażu. Jej włosy są w nieładzie i widać, że gwiazda jest świeżo po wysiłku fizycznym. Aktorka ma na sobie biały, sportowy biustonosz i czarne spodnie. Uwagę zwraca odważnie odsłonięty brzuch. Efekty ćwiczeń widać gołym okiem.

Na zdjęciu możemy też podejrzeć, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska. W oddali za gwiazdą znajduje się szara kanapa i stół nakryty białym obrusem. Wywnioskować z tego można, że trening odbywał się w domu. Pozytywny wydźwięk fotografii potęguje dodana naklejka. Jest na niej napis w języku angielskim "nigdy się nie poddawaj".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.