Małgorzata Kożuchowska przemierza Toskanię na obcasach. Daje radę? Odpowiedziała zmartwionej fance

Tegoroczną majówkę Małgorzata Kożuchowska spędza we Włoszech, o czym poinformowała na Instagramie. Jedną z internautek bardziej niż widoki zainteresował jednak strój aktorki.

Wylegiwanie się na kanapie to zdecydowanie nie jest forma spędzania wolnego czasu, którą preferuje Małgorzata Kożuchowska. Z mediów społecznościowych aktorki można się dowiedzieć, że niemal każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Kożuchowska kocha też podróże, a w marcu tego roku pozdrawiała fanów z Australii, gdzie spełniła jedno ze swoich marzeń, odwiedzając operę w Sydney. Nic więc dziwnego, że na majówkę aktorka także spakowała walizki i wyjechała za granicę.

Zobacz wideo Kożuchowska o mobbingu

Małgorzata Kożuchowska nie boi się zwiedzania w butach na obcasach. Ma radę

Majówkowy długi weekend to jednak tylko kilka dni, więc zapewne dlatego tym razem Kożuchowska wybrała nieco bliższy cel podróży. Padło na Włochy, a konkretnie Toskanię, gdzie nawet kilkudniowy wyjazd można wypełnić po brzegi. Aktorka korzysta z tego w pełni, spacerując po malowniczych ulicach, zwiedzając zabytki i zajadając lokalne przysmaki. "Chillujemy w Toskanii" - podpisała instagramowy post.

 

Nawet na urlopie Kożuchowska zadbała jednak o nienaganną stylizację, którą dopełniła botkami na obcasie. O stan stóp gwiazdy zaniepokoiła się jedna z jej fanek, dopytując w komentarzu o dobór obuwia. "Pani Małgosiu, piękna jak zawsze, ale dała pani radę zwiedzać na obcasach?" - zapytała. Aktorka nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi i przy okazji podzieliła się z internautką radą.

Dałam, bo to wygodne obcasy - odpisała.

Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z pomyłki

Podczas gdy niektórzy internauci dopytywali Małgorzatę Kożuchowską o buty, inni podważali geograficzną wiedzę aktorki. Na udostępnionym przez nią nagraniu widać bowiem Asyż, a, jak zauważyli czujni obserwatorzy, to miasto nie leży w Toskanii, a w Umbrii. Na ten komentarz Kożuchowska również odpowiedziała, prostując, że Asyż zwiedzali w ramach jednorazowego wypadu. "Zgoda, ale to była wycieczka, a jesteśmy w Toskanii" - odpowiedziała. Choć na filmiku widać aktorkę w pojedynkę lub w towarzystwie syna, z hasztagów, którymi opisała instagramowy post, można się dowiedzieć, że do Włoch wybrała się w towarzystwie przyjaciół i rodziny.