Wytatuowała oczy i rozcięła język. Zrobiła to z miłości do samej siebie. Ile wydała? Lepiej usiądźcie

Kierstyn Milligan przeszła radykalną przemianę i z delikatnej blondynki stała się o wiele bardziej mroczną osobą. Choć ludzie dookoła tego nie rozumieją, ona traktuje swoje ciało jak płótno, a różnorodne tatuaże i modyfikacje jako formę sztuki. Na spełnianie marzeń przeznaczyła niemałą sumę.

24-letnia Kierstyn Milligan pochodzi z Teksasu w USA. Jej ciało prawie w całości pokryte jest tatuażami. Na tym jednak nie poprzestała. Młoda kobieta zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg i wytatuowała sobie białka oczu. Oprócz tego operacyjnie rozcięła język na pół oraz poddała się zabiegowi spiłowania zębów w taki sposób, by przypominały kły. W sumie Kierstyn Milligan wykonała ogromną liczbę modyfikacji ciała i tatuaży. Twierdzi, że na to wszystko przeznaczyła 35 tysięcy funtów, czyli około 180 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska chwali się nowym tatuażem

Jej ciało prawie w całości ozdobione jest tatuażami. Pierwszy z nich zrobiła, gdy miała 14 lat

Oprócz rozcinania języka oraz spiłowania kłów Kierstyn Milligan wykonała również szereg zabiegów medycyny estetycznej. W dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki przeszła operację powiększania piersi oraz poddała się liposukcji.

Kierstyn Milligan przeszła nie lada metamorfozę. Niegdyś była blondynką o delikatnej urodzie i nie wyróżniała się z tłumu. Dziś, gdy przechodzi ulicą trudno jej nie zauważyć, a ludzie często głośno komentują jej wygląd. "Większość ludzi myśli, że jestem demonem, że nie mam rodziny ani pieniędzy. Narzucają mi te wszystkie stereotypy" - opowiadała portalowi tyla.com.

 

Pierwszy tatuaż wykonała, gdy była jeszcze nastolatką i miała zaledwie 14 lat. Początkowo kobieta obawiała się o reakcję najbliższych. Jednak rodzina i przyjaciele cały czas ją wspierają i akceptują wszelkie modyfikacje jej ciała. "Moja rodzina i przyjaciele bardzo wspierają mnie we wszystkim, co chcę zrobić. Początkowo byli zszokowani, ale teraz są do tego przyzwyczajeni" - stwierdziła w rozmowie z portalem tyla.com.

Wytatułowała prawie całe ciało. Twierdzi, że zrobiła to z miłości do samej siebie

Kierstyn Milligan prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie i TikToku. W internecie spotyka się z wieloma opiniami na swój temat. Twierdzi, że jedni ją kochają, a drudzy nienawidzą. Miłość lub niechęć przejawiają w komentarzach. "Ludzie w miejscach publicznych przeważnie reagują pozytywnie i chcą zrobić sobie ze mną zdjęcie, ale od czasu do czasu dostaję krzywe spojrzenia" - wyznała portalowi tyla.com.

 

Mimo to kobieta nie zamierza się zmieniać. Jakiś czas temu była jedną z gościń na kanale YouTube "Soft White Underbelly" i powiedziała, że zdobienia ciała traktuje jako sztukę i zdecydowała się na nie z miłości do samej siebie. Zobacz też: Ma szponę zamiast ręki. Brazylijczyk chce zostać "najbardziej zmodyfikowanym człowiekiem"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.