Sylwia Przybysz wyszła ze szpitala. Po żonę i córeczkę przyjechał Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz podzieliła się na Instagramie, że wyszła właśnie ze szpitala. Razem z nowo narodzoną córeczką wróciła do domu.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali niedawno na świecie trzecie dziecko. Córeczka urodziła się 30 maja. "Witaj na świecie, kruszynko" - tymi słowami youtuber ogłosił jej narodziny w mediach społecznościowych. Po dwóch dniach pobytu w szpitalu młoda mama może już wrócić do domu. Mąż odebrał ją ze szpitala. 

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Sylwia Przybysz wyszła ze szpitala. Wraca z córeczką do domu

Zarówno Sylwia Przybysz, jak i Jan Dąbrowski, byli zawsze bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Również w przypadku wszystkich ciąż influencerki dzielili się z fanami szczegółami z życia. Nie mogło więc się obyć bez ogłoszenia narodzin trzeciej pociechy. Od tego czasu na profilach pary zaczęło się pojawiać sporo zdjęć najmłodszego dziecka

Małżeństwo zrelacjonowało również koniec pobytu w szpitalu. Sylwia Przybysz rodziła w luksusowej placówce, którą chętnie też reklamowała w mediach społecznościowych. Tym razem również podzieliła się zdjęcia z prywatnej lecznicy. Do zdjęcia zapozowała z Jaśminą oraz Janem Dąbrowskim, trzymając w rękach bukiet kwiatów. "To było piękne doświadczenie" - napisała w poście. W komentarzach od razu pojawiły się komentarze pełne zachwytu. "Wyglądasz olśniewająco", "Dużo zdrówka dla ciebie i malutkiej", "Dziewczynki w prezencie na dzień dziecka dostaną siostrzyczkę" - pisali fani. 

 

W domu siostrę powitała Pola i Nela. Jan Dąbrowski pokazał rozczulające zdjęcie

Niedługo po tym, jak para podzieliła się informacją o tym, że młoda mama wraca do domu, na profilu Jana Dąbrowskiego pojawiło się zdjęcie trzech córek. Widać na nim, jak Pola i Nela trzymają w ramionach najmłodszą siostrzyczkę, czuło ją przytulając. Post zalała fala komentarzy od rozczulonych obserwatorów. Fotografia zamieszczona przez youtubera chwyciła za serce także niektóre gwiazdy. "Jejuuu" - napisała Natalia Szymaniec z duetu Szparagi, "Ale słodkie" - zachwycała się Zuzanna Borucka. Was też to rozkleiło? 

 

Jan Dąbrowski zdradził imię córeczki. Fani byli zachwyceni

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski próbowali ukrywać przed fanami imię trzeciej córeczki. Wspólnie wychowują już Nelę i Polę. Miłośnicy pary próbowali zgadywać, jak nazwą najmłodszą pociechę. Youtuber postanowił podzielić się wyborem w tradycyjny dla siebie sposób - w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu. "Jaśmina Dąbrowska. Dziękujemy kochani za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie" - ogłosił szczęśliwy tata na Instagramie. W komentarzach pod jego postem szybko zaczęły pojawiać się komentarze rozczulonych internautów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.