Córka Ohme niebawem opuści rodzinny dom. Klara skończyła 17 lat. Wygląda jak kopia dziennikarki

Córka Małgorzaty Ohme skończyła 17 lat. Dumna mama z okazji urodzin Klary opublikowała wzruszający wpis z życzeniami.

Małgorzata Ohme dała się poznać jako psycholożka występująca w różnych programach. Od 2019 roku współprowadzi także "Dzień dobry TVN". Na ekranie towarzyszy jej Filip Chajzer. Gospodyni programu śniadaniowego jest także mamą dwójki dzieci: Jerzego i Klary. Córka prezenterki to już nastolatka. Z okazji 17. urodzin pociechy, dziennikarka opublikowała na Instagramie wzruszające życzenia. Przy okazji wrzuciła także zdjęcie córki.

Małgorzata Ohme pokazała córkę. Klara skończyła 17 lat

"Urodziłaś się ze skrzydłami, więc leć wysoko, blisko nieba, wszechświata, kosmosu. Widzę cię wyraźnie i wzrusza mnie twoje piękno, siła, odwaga, mądrość. Jestem szczęśliwa, że mogę być twoją mamą, (mam nadzieję) przyjacielem też. Pamiętaj, że jestem zawsze i czuwam" - napisała publicznie do córki Małgorzata Ohme. Prezenterka śniadaniówki TVN-u nie stroni od pokazywania bliskich w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wiele zdjęć z córką. Obserwatorzy gwiazdy zareagowali wzruszeniem na jej ostatni wpis. Wielu z nich złożyło także życzenia 17-latce. W komentarzach czytamy: "Gosia, pięknie napisane. Najlepszego dla Klary!", "Piękne słowa. Moja córka urodziła się dokładnie 23 lata temu i chciałabym umieć powiedzieć jej takie mądre słowa. Ściskam mocno panią oraz córkę", "Wszystkiego najpiękniejszego dla pięknej córy".

 

Małgorzata Ohme ma świetny kontakt z córką i synem

Małgorzata Ohme opowiedziała jakiś czas temu "Vivie!", jak wygląda jej relacja z dziećmi. Oceniła ją wprost jako "świetną". Przyznała też, że traktuje ich po partnersku. "Mój syn Jurek ma 17 lat, a córka Klara 14. Są moimi przyjaciółmi, tak o nich często myślę. Są inni, Jurek jest bardziej spontaniczny, lubi rozśmieszać innych, ma dużą wiarę we własne możliwości, czasem myślę, że za dużą" - mówiła. Ohme przyznała także, że ciężko jej sobie wyobrazić, że wkrótce jej dzieci wyfruną z gniazda za dorosłym życiem. "Klara (...) jest bardzo uważna i wytrwała. Jest szczera i bardzo bystra, uwielbiam jej cięte riposty. Jesteśmy bardzo otwartą i raczej głośną rodziną, spieramy się intensywnie i kochamy namiętnie. Uwielbiam swoje dzieci i nie wyobrażam sobie, że za chwilę ich nie będzie" - wyznała Ohme.