Edyta Pazura sama zaprojektowała pokój najmłodszej córki. U Rity dominują butelkowa zieleń i retro meble

Edyta Pazura co jakiś czas pokazuje wnętrza domu w mediach społecznościowych. Niektóre pomieszczenia zaaranżowała sama od A do Z. Tak było z pokojem dziecięcym Rity, najmłodszej córki. Stylowo?

Edyta Pazura jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami różnymi momentami prywatnego życia. Niedawno pochwaliła się efektami remontu domu, w którym mieszka z mężem, Cezarym Pazurą i trójką dzieci - Amelią, Antonim i Ritą. Zdecydowaną większość pomieszczeń influencerka zaplanowała sama, doskonale wiedząc, czego chce. Wnętrza mają swój niepowtarzalny klimat, a żona aktora zadbała o najmniejszy dodatek. Również pokój Rity, najmłodszej córki, jest jej projektu. Jak wygląda? Jest nieco ciemno, ale panuje elegancki styl.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura pokazała wnętrza pokoju Rity. Wnętrza po remoncie zyskały nowy styl

Celebrytka wielokrotnie mówiła, że w urządzaniu wnętrz domu odnalazła swoją pasję. Po salonie i kuchni przyszedł czas na pokoje dzieci. Pomieszczenie, w którym na co dzień mieszka Rita przeszło gruntowny remont. Jakiś czas temu Edyta Pazura oprowadziła fanów z kamerą, pokazując każdy kąt na InstaStories. Nie tylko ściany, ale i meble zyskały kolor butelkowej zieleni. Na jednej ze ścian pojawiła się kwiecista tapeta.

Pokój Rity Pazury łączy prostotę i nowoczesność. Jest sporo zabawek

Można również dostrzec, że umeblowanie i dodatki łączą w sobie elegancki i prowansalski styl wnętrz. Influencerka postawiła na malowane drewno i złote uchwyty w szafie. Pod oknem stanęło klasyczne biurko i drewniane krzesło. Jest również kontrastujący jasny regał, na którym dziecko trzyma zabawki. Z kolei podłoga została wystylizowana na retro - deski ułożone w jodełkę przypominają dawne mieszkania w kamienicach. Więcej zdjęć pokoju znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Pokój Rity PazuryPokój Rity Pazury fot. instagram.com/edyta_pazura

W pokoju znalazły też miejsce wiklinowe kosze do przechowywania. Nie zabrakło jednak nowoczesnych elementów. W jednym z kątów stanęła duża biała lampa w kształcie królika. Widać, że Edyta Pazura zadbała o każdy szczegół - nawet poduszki na łóżku zostały zakupione w takim samym wzorze materiału, co tapeta na ścianie obok. Jak wam się podoba taki styl w pokoju dziewczynki? ZOBACZ TEŻ: Tak Edyta Pazura urządziła przestronny salon. Spójrzcie tylko na tę lampę pod belkowanym sufitem