Aleksandra Żebrowska przyszła na galę cała na czarno. Patrzymy na stopy. To rzucało się w oczy

Aleksandra Żebrowska została zaproszona na galę ShEO Awards 2023, na którą przybyła w czarnej stylizacji. Uwagę zwracały jednak jej buty. Zobaczcie, jaki model wybrała na to wyjście.

Aleksandra Żebrowska przeważnie pokazuje się w sieci w domowym wydaniu. Często widzimy ją bez kolorowych kosmetyków na twarzy. Jako mama czwórki dzieci nie ma za dużo czasu wolnego, jednak tym razem udało jej się wygospodarować chwilę na galę rozdania nagród tygodnika "Wprost". Zaproszono na nią mnóstwo wpływowych kobiet, które nie boją się ryzyka i prowadzenia biznesu. Żebrowska z tej okazji postawiła na całkowicie czarną kreację z kolorowym akcentem w postaci butów. Jak się prezentowała tego wieczoru?

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska założyła bardzo kobiece buty 

Na gali ShEO Awards wyróżniono liderki, które zmieniają świat na lepszy. Wśród zaproszonych kobiet biznesu znalazły się Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Koroniewska-Dowbor z teściową oraz Omenaa Mensah. Nie zabrakło również Aleksandry Żebrowskiej, partnerki znanego aktora, mamy czwórki pociech i przedsiębiorczyni. Mieliśmy okazję zobaczyć influencerkę w klasycznej stylizacji, która składała się z minimalistycznej, satynowej sukienki i marynarki. Tego wieczoru główną rolę grały jednak buty. Czarne sandały z czerwonym sercem idealnie komponowały się z satynową odzieżą. Przy takiej kolorystyce Żebrowska postawiła na czerwony pedicure. Jak wam się podoba cała stylizacja?

Ola ŻebrowskaOla Żebrowska KAPiF.pl

Aleksandra Żebrowska na co dzień

Mama Franciszka, Henryka, Feliksa i Łucji nie narzeka na brak atrakcji. Urokami macierzyństwa dzieli się na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 383 tys. użytkowników. Możemy zauważyć, że Żebrowska często chodzi bez makijażu, w nieułożonych włosach i luźnych ubraniach. Pod jednym z ostatnich zdjęć, na którym leży w bieliźnie z pociechą, dodała następujący opis: "Zwymiotował wam ktoś dzisiaj do buzi? #miłejNiedzieli". Na brak szczerości z jej strony nie można narzekać. Internauci cenią Żebrowską za autentyczność, co widać po pozytywnych reakcjach na jej profilu. Często pod zdjęciami influencerki można natknąć się na prywatne historie z życia innych zabieganych mam.

Więcej o: