Wygrał na loterii, teraz jest bogatszy od Madonny. Na co wydał pieniądze? Lepiej usiądźcie

Edwin Castro wygrał na loterii Powerball dwa miliardy dolarów. Stał się największym zwycięzcą jackpota w historii Stanów Zjednoczonych. W jaki sposób wydał swoje pieniądze?

W 2022 roku życie Edwina Castro uległo zmianie. Mężczyzna wygrał ogromną kumulację na loterii o wartości ponad dwóch miliardów dolarów. Trafił na zwycięskie liczby w California Powerball. 30-latek stał się największym zwycięzcą w Ameryce. I choć po opodatkowaniu został mu niecały miliard dolarów, to i tak sprawiło, że jego majątek był większy niż bogactwa Toma Cruise'a czy Madonny.

Zobacz wideo Caroline Derpienski o toksycznej relacji z miliarderem: Był to burzliwy związek

Wygrał na loterii aż dwa miliardy dolarów

Tuż po wygranej Edwin Castro zainwestował swój majątek. Mieszkaniec Los Angeles kupił luksusową willę w Hollywood Hills. Nie da się ukryć, że posiadłość zapiera dech w piersiach. Jak donosi zagraniczny portal Daily Star, jej wartość jest wyceniana na ponad 25,5 miliona dolarów. Zwycięzca stał się również właścicielem kilku zabytkowych samochodów Porsche 911. Każdy z nich kosztował około 250 tysięcy dolarów. To jednak nie wszystko. Choć nowa rezydencja Castro ma ponad 1000 metrów kwadratowych i pięć sypialni, mężczyzna zdecydował się również na kupno "kawalerki". Jak podaje portal Dirt.com, kosztowała - bagatela - cztery miliony dolarów.

Edwin Castro wygrał na loterii dwa miliardy dolarówEdwin Castro wygrał na loterii dwa miliardy dolarów fot. https://www.youtube.com/@Foxla

Obecnie sąsiadami Edwina są takie gwiazdy, jak Ariana Grande czy Jimmy Kimmell. Kiedyś jego życie wyglądało zupełnie inaczej. Mieszkał w apartamencie z jedną sypialnią w rodzinnym mieście Altadena. Wiele lat temu uczęszczał do szkoły średniej Crescenta Valley High School, niedaleko stacji benzynowej. To właśnie tam kupił szczęśliwy los, który odmienił jego życie.

Nie tylko Edwin Castro może pochwalić się ogromną wygraną 

Nie tylko Edwinowi Castro poszczęściło się na loterii. Ogromną sumę zgarnęła także mieszkanka Edynburga, Jane Park. W wieku 17 lat wygrała milion funtów. Szybko jednak zrozumiała, że pieniądze szczęścia nie dają. Początkowo zakupiła trzy luksusowe posiadłości. Spełniała także swoje zachcianki. Najbardziej na świecie pragnęła jednak miłości, ale niestety, tego nie mogła kupić. Wpadła na pomysł płacenia mężczyznom, aby tworzyli z nią związek. Niestety, nie znalazła żadnych chętnych. Postanowiła się zmienić. Poddała się wielu operacjom plastycznym, a jednej z nich o mało nie przypłaciła życiem. Obecnie Jane Park nadal jest singielką. Jak udało się ustalić, aktywnie działa na stronie OnlyFans. ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski ujawnia, co zrobiła Anna, gdy dowiedziała się o transferze. Działo się w ich domu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.