Katarzyna Cichopek w szortach pozuje na ściance bez Kurzajewskiego. Towarzyszył jej inny przystojniak

Katarzyna Cichopek pojawiła się na wydarzeniu organizowanym przez klinikę medycyny estetycznej. U jej boku tym razem zabrakło ukochanego, Macieja Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od momentu ujawnienia swojego związku są niemal nierozłączni. Para pracuje razem na planie "Pytania na śniadanie", prócz tego pojawiają się na branżowych imprezach. Według najnowszych doniesień mediów niedawno "Kurzopki" zamieszkały razem. Wejście na kolejny etap związku chyba sprawiło, że para poczuła przesyt swoją ciągłą obecnością. Na ostatniej imprezie Cichopek brylowała bowiem bez Kurzajewskiego. Towarzyszył jej inny dżentelmen...

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek bez Macieja Kurzajewskiego. Pokazała zgrabne nogi

Katarzyna Cichopek pojawiła się na evencie organizowanym przez klinikę medycyny estetycznej. Gwiazda "M jak miłość" poczuła już lato, bowiem na imprezie pojawiła się w beżowych szortach i marynarce. Stylizację dopełniały dodatki - białe szpilki i kremowa torebka na złotym łańcuszku. Chociaż prowadząca "Pytanie na śniadanie" przyszła na wydarzenie bez ukochanego, z pewnością nie czuła się samotna. Na ściance towarzyszył jej doktor Maciej Panek, szef Panek Clinic. Widać było, że para czuje się w swoim towarzystwie doskonale. Gwiazda i lekarz z szerokimi uśmiechami pozowali do zdjęć.

narodziny pieknanarodziny piekna KAPiF.pl / KAPIF.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Hakiel mają za sobą rodzinną imprezę. Świętowali osobno

Za Katarzyną Cichopek bardzo intensywny czas - gwiazda niedawno świętowała przystąpienie swojej córki do sakramentu pierwszej komunii. Na mszy pojawiła się u boku Kurzajewskiego. Jej były mąż również na rodzinnej uroczystości pojawił się z partnerką, Dominiką. Niestety, najwyraźniej kurz po głośnym rozstaniu Cichopek i Hakiela jeszcze nie opadł. Para zdecydowała się bowiem na urządzenie dwóch osobnych przyjęć dla Helenki. Osoba z otoczenia byłych małżonków zdradziła nam, jak wyglądała impreza z okazji komunii: "Kasia organizuje komunię Helenki. Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.