Małgorzata Rozenek bez makijażu. Tak wygląda o piątej nad ranem

Małgorzata Rozenek dodała na Instagram relację o piątej nad ranem. Widzieliśmy, jak gwiazda TVN-u wygląda o świcie.

Gwiazdy polskiego show-biznesu coraz chętniej stawiają na naturalność i bez krępacji publikują w mediach społecznościowych kadry bez makijażu. Udowadniają tym samym, że nie potrzeba tony upiększaczy, aby prezentować się bosko. Przebarwienia na twarzy czy zmarszczki to coś naturalnego, czego nikt nie powinien się wstydzić. Problemów z prezentowaniem się bez makijażu nie ma Małgorzata Rozenek. Prezenterka dodała ostatnio nagranie, w którym przemawia do obserwatorów w wersji sauté.

Zobacz wideo Majdan wypunktowuje Dodę: Czy może też byłaś nie w porządku?

Małgorzata Rozenek bez makijażu. Tak wygląda o piątej rano

Na nagraniu Rozenek widzimy, jak nadaje prosto z Sopotu. To właśnie tam odbywa się konferencja Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL, której celem jest debata nad najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce. Jednym z gości wydarzenia jest właśnie Małgorzata Rozenek. Na dole wideo napisana jest godzina - 5.49. Prezenterka mimo wczesnej pory prezentuje się niezwykle świeżo. Widać, że jest to zasługa zdrowego trybu życia, o którym nie raz opowiadała

Małgorzata Rozenek bez makijażuMałgorzata Rozenek bez makijażu fot. Instagram @m_rozenek

Ostatnia wizyta Rozenek u kosmetyczny wywołała burzę w internecie

Rozenek nie ukrywa tego, że dba o swój wygląd. Prowadząca śniadaniówki TVN-u niedawno zamieściła w sieci nagranie, w którym kosmetyczka pracuje nad jej dłońmi. Na nagraniu widzimy, że Rozenek-Majdan ma założone okulary przeciwsłoneczne. Rozmawiała w nich ze specjalistką od paznokci, co wywołało niemałą burzę w komentarzach. "Bardzo niegrzeczne jest to, jeśli się ma ubrane okulary przeciwsłoneczne i rozmawia się z drugą osobą. Pani perfekcyjna powinna o tym wiedzieć" - czytaliśmy.

Julia Wieniawa i jej salon Julia Wieniawa wyremontowała salon. Są zdjęcia. "Jeszcze dywan i parę dupereli"

Inne gwiazdy bez makijażu

Małgorzata Rozenek to nie jedyna gwiazda, która pokazuje się bez makijażu. Katarzyna Cichopek także ostatnio dodała relacje niedługo po przebudzeniu. Problemów z brakiem filtrów nie ma również Agata Młynarska czy Dorota Szelągowska. Zobaczcie, jak inne polskie gwiazdy prezentują się w naturalnym wydaniu. Uważacie, że powinny przenieść ten trend również na czerwony dywan? 

Więcej o: