Małgorzata Rozenek-Majdan poszła do kosmetyczki i rozpętała burzę. Internautki zarzuciły jej brak kultury

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dba o swoje zdrowie i wygląd. Ostatnio podzieliła się z fanami kulisami wizyty u kosmetyczki. Dlaczego obserwatorzy zarzucają jej brak kultury?

Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta spełniona na wielu płaszczyznach. Jest dumną żoną Radosława Majdana, mamą trzech synów i właścicielką pociesznych zwierząt. Rozgłos zdobyła dzięki takim programom jak "Perfekcyjna pani domu" oraz "Projekt Lady". Obecnie realizuje swój kolejny zawodowy cel poprzez bycie prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jako osoba publiczna dba o swój wygląd z najwyższą starannością. W telewizji zawsze ma zadbane włosy i paznokcie. Na swoim Instagramie pokazała ostatnio, jak wyglądała jej wizyta u manicurzystki. Co się wydarzyło w salonie?

Zobacz wideo Walentynki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Bardzo lubimy wszystkie preteksty, by świętować"

Małgorzata Rozenek-Majdan poszła na paznokcie. W sieci afera

Prezenterka ma swoich fanów i przeciwników. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,5 miliona osób. Rozenek-Majdan regularnie publikuje na nim zdjęcia z pracy i czasu prywatnego. Tym razem zabrała obserwatorów na paznokcie. Wybrała klasyczny blady róż, zazwyczaj stawia na stonowany manicure. Prowadząca śniadaniówki zamieściła w sieci nagranie, na którym kosmetyczka pracuje nad wyglądem jej dłoni. Na nagraniu widzimy, że Rozenek-Majdan ma założone okulary przeciwsłoneczne. Rozmawiała w nich ze specjalistką od paznokci i ten fakt wywołał burzę w komentarzach.

Bardzo niegrzeczne jest to, jeśli się ma ubrane okulary przeciwsłoneczne i rozmawia się z drugą osobą. Pani perfekcyjna powinna o tym wiedzieć - czytamy.
 

Padły ponadto takie komentarze jak: "Jak mnie wkurza jak maluję pazy, a pani korzysta z telefonu", "Też nie kumam fenomenu noszenia okularów przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub na dworze, gdy nie ma słońca". Część fanów zaczęła bronić prezenterki. "Czytam te komentarze i tak sobie myślę, jakie nudne życie muszą mieć osoby, które skupiają się na tym czy ktoś ma okulary, kto nagrywa filmy" - napisała jedna z obserwatorek.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek bez makijażu i w piżamie opowiada o Kalibabce

Małgorzata Rozenek-Majdan - kariera

Prezenterka to także bizneswoman, co w każdym tygodniu udowadnia w sieci. Poza karierą w programach telewizyjnych Rozenek-Majdan prężnie rozwija swoją markę modową Mrs. Drama, a także poszerza świadomość Polaków o in vitro poprzez rozwijanie fundacji MRM. Dzięki wspomnianej metodzie została mamą. Prezenterce z pewnością nie brakuje zajęć. "Dzień dobry TVN" prowadzi od kilku miesięcy razem z dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim. Rozenek-Majdan wielokrotnie zaznacza, że to zajęcie jest dla niej priorytetem wśród obowiązków zawodowych.

Więcej o: