Małgorzata Rozenek bez makijażu i w piżamie opowiada o Kalibabce. Zrezygnowała z filtrów upiększających

Małgorzata Rozenek pokazała się swoim obserwatorom w naturalnym i domowym wydaniu. Z łóżka zachwycała się reportażem o poważnym przestępcy i uwodzicielu, który stał się gwiazdą PRL-u.

Małgorzata Rozenek nie może narzekać w ostatnim czasie na nudę. W sierpniu ubiegłego roku zadebiutowała u boku Krzysztofa Skórzyńskiego w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN", oprócz tego prężnie działa jako influencerka. Nic więc dziwnego, że wolną sobotę zaczęła od leniwej celebracji w łóżku. Przy okazji pokazała, jak wygląda krótko po przebudzeniu. Cera też perfekcyjna. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom

Małgorzata Rozenek ekscytuje się książką o Jerzym Kalibabce. Relację prowadziła prosto z łóżka

Jerzy Kalibabka uchodził za największego amanta PRL i miał status niemalże gwiazdy. Sam przyjął pseudonim "Tulipan". Choć początkowo balansował na granicy prawa, szybko zwykły miłosny podbój i jednorazowy seks przestały mu wystarczać. O kobietach, z którymi szedł do łóżka lub które gwałcił, mówił kocmołuchy albo grzałki. Nie kobiety. Więcej na ten temat TUTAJ. O jego mrocznym obliczu powstało wiele publikacji, seriali i podcastów. 

Małgorzata Rozenek opublikowała relację, w której emocjonuje się książką Wiktora Krajewskiego na temat Jerzego Kalibabki, patologicznego uwodziciela, który został przedstawiony także w głośnym serialu "Tulipan". "Perfekcyjna" była na tyle pochłonięta lekturą, że nie dbała o anturaż. Na serii filmików widzimy ją bez makijażu, w nieułożonych włosach i piżamie.

Należy dodać, że nawet w tak domowym wydaniu Rozenek prezentuje się doskonale. Błękitna piżama koresponduje z jej tęczówkami, a dokładnie wyprasowana piaskowa pościel stanowi doskonałe tło do rozważań o najbardziej znanym polskim uwodzicielu przestepcy.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram, @m_rozenek

Rio Ferdinand, Victoria Beckham Znajomy Victorii Beckham ujawnia: Nigdy nie widziałem, żeby jadła

Małgorzata Rozenek bez makijażu to rzadki widok

Małgorzatę Rozenek nieczęsto widzimy bez makijażu, ale uważni fani gwiazdy mają niekiedy szczęście zobaczyć ją w naturalnym wydaniu. Żona Radosława Majdana saute pokazuje się zwykle na instagramowych relacjach, kiedy szykuje się do większego wyjścia lub nagrywa filmiki z domowego zacisza. O wiele częściej jednak Rozenek mamy okazję zobaczyć w perfekcyjnie wykonanym make-upie, idealnie ułożonych włosach i stylowych kreacjach. Jak podoba wam się Małgorzata Rozenek w takim naturalnym wydaniu? Miła odmiana?

Kim był Jerzy Kalibabka? 

Historia Jerzego Kalibabki, który przed laty uwodził i okradał kobiety, stała się inspiracją do serialu "Tulipan". Mężczyzna w 1984 roku został skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności. Wyszedł z więzienia po niespełna dziesięciu latach na skutek amnestii. Kalibabka zmarł w 2019 roku. Teraz o przestępcy znów stało się głośno za sprawą książki Wiktora Krajewskiego "Kalibabka. Historia największego uwodziciela PRL". Autor w publikacji rozprawia się z jego działalnością.

Więcej o: