Małgorzata Rozenek przywitała wiosnę. W studiu w szpilkach, po pracy prawie jak w piżamie

Małgorzata Rozenek pierwszy dzień wiosny spędziła na planie "Dzień dobry TVN". Po wyjściu ze studia pokazała się w luźnych i wygodnych dresach. Jej stylizacja przypominała nieco piżamę.

Małgorzata Rozenek w ubiegłym roku spełniła swoje zawodowe marzenia i została prowadzącą porannego programu "Dzień dobry TVN". Jej telewizyjnym partnerem jest Krzysztof Skórzyński. Praca w śniadaniówce to dla celebrytki okazja do prezentowania przeróżnych stylizacji. Z reguły w studiu stawia na elegancję, garnitury i wysokie szpilki. Po pracy prezentuje się już w luźniejszych i zdecydowanie wygodniejszych stylizacjach. W pierwszy dzień wiosny wyszła z "Dzień dobry TVN" niczym w piżamie. 

Zobacz wideo Studio Dzień Dobry TVN - Małgorzata Rozenek inaczej odbierała je, gdy jeszcze bywała gościem!

Małgorzata Rozenek po pracy zdejmuje szpilki i stawia na wygodne dresy

Małgorzata Rozenek przywitała wiosnę na antenie śniadaniówki. Prezenterka postawiła na wyrazisty, limonkowy garnitur, który zestawiła z białą bluzką i szpilkami w tym samym kolorze. Całość wypadła bardzo świeżo. Ta stylizacja wydaje się być idealną zwłaszcza w okresie wielkanocnym. Być może zainspiruje fanki celebrytki. Małgorzata Rozenek pochwaliła się nią także na instagramowym profilu. 

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty! Dzisiaj rozpoczęła się wiosna. I chociaż pogoda tego nie pokazywała, to nasze humory na pewno. Mam nadzieję, że dobrze zaczęliście ten poranek - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Instagram.com/m_rozenek

Już po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN" Małgorzata Rozenek pojawiła się w bardzo modnych odcieniach beżu. Welurowy komplet zestawiła ze sportowymi butami i lekką kurtką. Całość uzupełniały kanciaste okulary przeciwsłoneczne i duża torba. Stylizacja prezentowała się bardzo dobrze i z pewnością była bardzo wygodna. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. VIPHOTO/EN

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Jesteście fanami stylu Małgorzaty Rozenek? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.