Pięć modowych trików księżnej Kate. Dzięki tym sposobom zawsze wygląda olśniewająco. Drugi raz już nie błysnęła bielizną

Księżna Kate uchodzi już za prawdziwą ikonę mody. Stylizacyjne wpadki zdarzają się jej bardzo rzadko, a na kilka z nich znalazła genialne sposoby. Kiedyś wiatr poderwał jej kreację. Po tej sytuacji nigdy więcej się to nie zdarzyło. Ma tylko kilka zasad, kiedy decyduje ws. kreacji.

Księżna Kate doskonale zna się na etykiecie i wie, jak zachować się w określonych sytuacjach. Żona księcia Williama zazwyczaj zachwyca, pojawiając się na wystąpieniach publicznych. Jej kreacje są przemyślane i często kryje się za nimi przesłanie. Komponując modowe zestawy, Kate kieruje się kilkoma zasadami. Dzięki temu jej styl jest ponadczasowy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nawet członkowie rodziny królewskiej mają na swoich kontach modowe wpadki. Zbyt głęboki dekolt, czy walka na wietrze? Te stylizacje przeszły do historii

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom 

Księżna Kate najlepiej czuje się w eleganckich zestawach. Potrafi idealnie dopasować stylizację do charakteru spotkania. Nie jest tajemnicą, że za pomocą ubrań przekazuje pewną historię. Gdy pojawiła się z księciem Williamem na uroczystościach związanych z obchodami Dnia świętego Patryka, postawiła na kreację o intensywnej barwie zielonego. 

Księżna KateKsiężna Kate Agencja Gazeta

Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej ze względu na sprawowaną funkcję najczęściej publicznie pokazuje się w szpilkach. Długie stanie w tego typu obuwiu może sprawiać dyskomfort. Księżna znalazła na to sposób. Jak się okazuje, zawsze nosi skórzane wkładki do butów z wbudowaną poduszką, dopasowaną do kształtu stopy. Dzięki temu patentowi długie stanie w szpilach nie sprawia takiego bólu. 

Podczas nabożeństwa z okazji Dnia Wspólnoty Narodów Kate pojawiła się w eleganckim, granatowym kostiumie. Uwagę przyciągała jednak przede wszystkim symboliczna biżuteria, która w przeszłości należała do księżnej Diany

Księżna KateKsiężna Kate Fot. Frank Augstein / AP Photo

Księżna Kate wykorzystuje ponownie nie tylko biżuterię należącą do księżnej Diany. Płaszcze i sukienki też nosi przez kilka sezonów. Często zestawami nawiązuje do kultowych stylizacji "królowej ludzkich serce", by oddać jej hołd. Jakiś czas temu zaprezentowała odświeżoną wersję ponadczasowej stylizacji Diany w pepitkę, którą matka Williama zaprezentowała w 1990 roku na chrzcie księżniczki Eugenii.

 

księżna Kateksiężna Kate Agencja Gazeta

Odwiedzając Centrum Muzułmańskie Hayes w zachodnim Londynie, księżna postawiła na skromną i bardzo zachowawczą, ale równocześnie elegancką stylizację. Włosy przykryła przepiękna haftowaną chusta. Gustowny dodatek pojawił się jako gest szacunku wobec kultury muzułmańskiej. 

ZOBACZ: Księżna Kate pochodzi z klasy średniej, ale jej rodzice to milionerzy. Fortuny dorobili się w zaskakujący sposób

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Arthur Edwards / AP / AP

Kate podczas spotkań biznesowych stawia na klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Rezygnuje z mocnych kolorów. Idealnie sprawdziły się garniturowe spodnie i szpilki w tym samym kolorze. Do białej bluzki dobrała marynarkę od ulubionego projektanta Alexandra McQueena. 

Księżna KateKsiężna Kate Fot. AP

Księżna przez lata kilkukrotnie zmagała się z rozwianą kreacją. Przez lata krążyły plotki, że w jej suknie wszyte są obciążniki, aby zapobiec unoszeniu się materiału na wietrze. Gdy teraz pojawia się publiczne, jej kreacje idealnie układają się wokół ciała. 

Księżna KateKsiężna Kate Chris Jackson / AP / AP

Żona księcia Williama przywiązuje również dużą uwagę do kondycji włosów. Sama używa i poleca szampony, które nie zawierają siarczanów. To między innymi dzięki temu jej fryzura jest taka błyszcząca, a włosy wyglądają zdrowo. 

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Chris Jackson/ Agencja Gazeta

Stylizacje księżnej Kate można nazwać nudnymi, ale trzeba przyznać, że 41-latka doskonale wie, że klasyka nie wychodzi z mody. Zawsze prezentuje się szykownie i elegancko. Więcej zdjęć księżnej Kate znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.