Małgorzata Rozenek w amerykańskiej ambasadzie w męskiej stylizacji. Internauci: Co za szmaty masz na sobie?

Małgorzata Rozenek pojawiła się na spotkaniu w amerykańskiej ambasadzie w kremowym garniturze i oversizeowym płaszczu. Internautom ta stylizacja nie przypadła do gustu. W komentarzach zawrzało.

Małgorzata Rozenek wzięła ostatnio udział w uroczystości zorganizowanej w amerykańskiej ambasadzie. Tego wieczoru wyróżniono reporterkę Biankę Zalewską za jej reportaże z ogarniętej wojną Ukrainy. Internauci zwrócili jednak na stylizację prowadzącej "Dzień dobry TVN". Nie zabrakło głosów krytyki. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim pierwszym dniu w DDTVN: Równie emocjonujący jak mój ślub

'Dzień dobry TVN' Skórzyński nie mógł dojść do siebie, Rozenek zamarła. "Nie zrobiłabym tego"

Rozenek w garniturze i oversizeowym płaszczu. Internauci: Może trochę umiaru w stylizacji?

Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie fotorelację ze spotkania. Zadedykowała też kilka słów nagrodzonej reporterce.

Dzisiejszy wieczór należał do Bianki Zalewskiej, która z rąk ambasadora Stanów Zjednoczonych Marka Brzezińskiego odebrała nagrodę International Women of Courage za bezinteresowność, oddanie i wielką odwagę w dokumentowaniu wojny w Ukrainie i pokazywaniu wyzwań stojących przed narodem ukraińskim. Bianka, oprócz tego, że jest świetną reporterką, jest też kobietą o wielkim sercu, o czym można się przekonać oglądając jej reportaże (...). Dziękuję, że mogłam być częścią tego niezapomnianego wieczoru - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.
 

Prowadząca "Dzień dobry TVN" postawiła tego dnia na biały total look. Mimo że stylizacja miała męski charakter, to nie brakowało w niej kobiecości. Szerokie spodnie świetnie korespondowały z dopasowaną kamizelką, a oversizeowy płaszcz dodawał całości nonszalancji. Było nowocześnie i stylowo.

Niestety, internautom stylizacja Małgorzaty Rozenek nie przypadła do gustu. Dali temu wyraz w komentarzach.

Gośka, co ty za szmaty masz na sobie?
Elegancko, ale swobodnie pani się ubrała.
Może trochę umiaru w stylizacji?

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Małgorzaty Rozenek na Instagramie. Jak waszym zdaniem prezentowała się tego wieczoru celebrytka? 

Małgorzata Rozenek Rozenek przywitała wiosnę. W studiu w szpilkach, po pracy prawie jak w piżamie

Więcej o: