Książę William nagrany po drinku. "Uwielbiam koktajle". Jego mina to hit

Książę William jest zwykle powściągliwy w stosunku do poddanych i przestrzega dworskiej etykiety. Tym razem wdał się w pogawędkę na ulicy, a nagranie z jego udziałem bije rekordy na TikToku.

Książę William i księżna Kate podczas wizytacji w różnych częściach Londynu często wychodzą do tłumu. Chętnie witają się i rozmawiają ze zgromadzonymi poddanymi. Książęca para cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza teraz, kiedy William jest bezpośrednim następcą tronu po swoim ojcu, Karolu III. Brytyjczycy chcą zazwyczaj uwiecznić ten wyjątkowy moment, robiąc sobie zdjęcia w towarzystwie royalsów lub nagrywając te krótkie pogawędki. Tak było i tym razem. Książę William został zagadany na dość swobodny temat...

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książę William zaszalał po koronacji? Użytkownicy TikToka obejrzeli zabawne nagranie

Na TikToka trafiło nagranie z księciem Williamem, na którym słyszymy, że rozmawia z ludźmi na ulicy. Rozmowa odbyła się jeszcze przed koronacją. Przypomnijmy, że tuż przed tym wydarzeniem następca tronu wraz z żoną wybrali się do jednego z londyńskich pubów, gdzie "sprawdzali" przygotowanie do najważniejszego święta Brytyjczyków ostatnich lat. Stąd też nie dziwi, że William pogawędził na temat trunków. Nagranie zostało określone jako "ekskluzywny materiał filmowy o tym, czego możemy się spodziewać po wstawionym Willym".

Księżna Kate miała być wściekła na Camillę. Wszystko zarejestrowały kamery. 'Nie drgnęła nawet jednym mięśniem' Księżna Kate miała być wściekła na Camillę. Wszystko zarejestrowały kamery

Uwielbiam koktajle! Najlepsze, że nie mogę sobie na nie pozwolić przed koronacją, może po niej - powiedział książę William z zawadiacką miną.

Krótka rozmowa została zestawiona z kadrami, na których książę raczył się drinkiem, który wyraźnie mu smakował. Jego mina świadczy o tym, że dobrze się bawił. Wideo określone jako "tymczasem na koronacyjnym after party" podbija sieć. Wiedzieliście, że z niego taki luzak?

Książę William już szykuje się na koronację

Po niedawnym objęciu władzy przez Karola III książę William już ma gotowy plan na własną koronację. Okazuje się, że w protokole zawarł wiele zmian i chce iść z duchem czasu. Kiedy obejmie tron, możemy się więc spodziewać sporej rewolucji. Przyszły król zrezygnuje z wielowiekowej tradycji i uwspółcześni kilka elementów. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ponieważ zgodnie z tradycją monarchii aktualny król będzie rządził (przynajmniej w założeniu) dożywotnio. ZOBACZ TEŻ: Książę Harry błagał ojca, by nie żenił się z Camillą. "Bałem się"

Więcej o: