Księżna Kate miała być wściekła na Camillę. Wszystko zarejestrowały kamery. "Nie drgnęła nawet jednym mięśniem"

Dziennikarz Tom Bower zauważył, że podczas koronacji króla Karola III rodzina nie oddała hołdu nowej królowej. Kiedy królowa małżonka Camilla mijała księżną Kate, żona księcia Williama nie dygnęła przed nią.

Brytyjski pisarz i dziennikarz Tom Bower, który jest ekspertem od rodziny królewskiej, pojawił się w programie "Dan Wooton Tonight" i podzielił się ciekawą obserwacją z niedawnej koronacji króla Karola III. Bower zwrócił uwagę na zachowanie księżnej Kate w stosunku do królowej małżonki Camilli podczas tej podniosłej ceremonii. Żona Williama nie uraczyła nowej królowej kurtuazyjnym dygnięciem. Dlaczego? Jak donosi prasa, panie nie mają najlepszych stosunków. Camilla ma zmuszać rodziców księżnej Kate do używania drzwi dla służby, kiedy odwiedzają wnuki w Kensington.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Księżna Kate zignorowała królową Camillę. Pogardliwie zademonstrowała niechęć do nowej królowej

Dziennikarz Tom Bower twierdzi, że księżna Kate jest wściekła na królową małżonkę Camillę i swoją niechęć zademonstrowała podczas ceremonii koronacji w Opactwie Westminsterskim. Wszystko przez stosunek żony króla do bliskich Middleton. Kate nie urodziła się w wysoko postawionej rodzinie, a jej rodzice poznali się, gdy oboje pracowali w branży lotniczej. Według doniesień Camilla nie chce, aby rodzice Kate otrzymali tytuły szlacheckie, bo te nie są przeznaczone dla obywateli z klas robotniczych. Z powodu rodzinnej waśni żona Williama nie dygnęła przed nową królową, gdy ta mijała ją, wychodząc z katedry. Królewski ekspert podkreślił, że tę niezręczną sytuacją dodatkowo wyeksponował fakt, że wszyscy ukłonili się przed nowym królem. "Dla Camilli nikt nie poruszył nawet mięśniem" - twierdzi Bower. Dziennikarz podkreślił, że do podobnej sytuacji doszło następnego dnia podczas koronacyjnego koncertu. Kiedy William pojawił się na scenie, w przemowie wspomniał swojego ojca, a całkowicie pominął jego małżonkę.

Książę Harry Książę Harry triumfuje. Udowodnił, że śledził go wynajęty detektyw

Wystarczy, że spojrzycie na materiał nagrany podczas koronacji. Zwróćcie uwagę, co dzieje się, kiedy król Karol III i królowa małżonka Camilla wstają ze swoich tronów i udają się w kierunku wyjścia z katedry. Da się łatwo zauważyć, że wszyscy z szacunkiem dygają przez nowym królem, a kiedy mija ich Camilla, nie poruszają żadnym z mięśni. Powód jest oczywisty. Napięcie spowodowane jest rodzinnym sporem. To, że nikt się nie poruszył, pokazało jak księżna Kate i książę William są źli na Camillę. Dało się to wyraźnie odczuć - podkreślił Bower.
 

Książę Harry i Meghan Markle wybrali się na galę Woman of Vision Awards. Księżna Sussex lśniła niczym sztabka złota

16 maja książę Harry i Meghan Markle, których już dawno nie widzieliśmy razem publicznie, wybrali się na galę Woman of Vision Awards. Okazja była wyjątkowa, bo żona księcia odebrała jedną z nagród z rąk Glorii Steinem. Parze towarzyszyła także mama księżnej Sussex, Doria Ragland. Meghan Markle założyła złotą sukienkę projektu Johanny Ortiz, do której dobrała metaliczne szpilki i złotą bransoletkę od Cartiera. Zobaczcie, jak prezentowała się tego wieczoru.

Więcej o: