Księżna Kate w sukience z rozcięciem. Ale patrzcie na buty. W ogóle nie w jej stylu

Księżna Kate pojawiła się w jednym z ośrodków z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego. Kolor kreacji nie był przypadkowy. Dobrała do niej oryginalne buty.

Emocje po koronacji Karola III powoli opadają. Książęta Walii mają teraz masę obowiązków. Księżna Kate pojawiła się w Londynie z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego. Odwiedziła Centrum Anny Freud, ośrodek badań, szkolenia i leczenia zdrowia psychicznego dzieci. Zaprezentowała się w zielonej sukience i nietypowych szpilkach.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli?

Księżna Kate w zielonej sukience i nietypowych szpilkach

Księżna Kate i książę William od dawna podkreślają, jak ważna jest dla nich kwestia zdrowia psychicznego. Często angażują się w dotyczącego tego tematu inicjatywy. Księżna Walii na spotkaniu w Londynie miała na sobie zieloną sukienkę Suzannah London, której kolor nie był przypadkowy. Jest on symbolem świadomości zdrowia psychicznego. Kreacja została ozdobiona guzikami i posiadała niewielkie rozcięcie, odsłaniające kolana. Trzeba za nią zapłacić 2790 funtów, czyli niemal 15 tysięcy złotych.

Księżna KateKsiężna Kate East News

Uwagę przyciągały także buty księżnej. Żona Williama zazwyczaj stawia na bardzo proste modele, a tym razem pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Wybrała beżowe szpilki Alessandry Rich z paskiem i czarnymi czubami. Ich koszt to 540 funty, czyli niespełna trzy tysiące złotych. Dodatkiem to stylizacji były wiszące kolczyki Accessorize w bardzo przystępnej cenie, za 11 funtów, co daje niecałe 60 złotych.

Księżna Kate Księżna Kate zachwyca sylwetką. Ale ne trzeba być księżną, żeby tak wyglądać

Księżna Kate wściekła na królową Camillę?

Ostatnio brytyjskie media rozpisywały się o rzekomym konflikcie między księżną Kate i królową Camillą. Brytyjski pisarz i dziennikarz Tom Bower w programie "Dan Wooton Tonight" podzielił się ciekawym spostrzeżeniem. Podczas ceremonii koronacyjnej Kate nie dygnęła przed Camillą. "Wystarczy, że spojrzycie na materiał nagrany podczas koronacji. Zwróćcie uwagę, co dzieje się, kiedy król Karol III i królowa małżonka Camilla wstają ze swoich tronów i udają się w kierunku wyjścia z katedry. Da się łatwo zauważyć, że wszyscy z szacunkiem dygają przez nowym królem, a kiedy mija ich Camilla, nie poruszają żadnym z mięśni" - mówił. Spór ma dotyczyć bliskich księżnej Kate. Ponoć żona króla Karola nie chce, aby rodzice Kate otrzymali tytuły szlacheckie, bo te nie są przeznaczone dla obywateli z klas robotniczych. 

Więcej o: