W tle afera, a Antkowi Królikowskiemu dopisuje humor. Zabrał Izabelę na imprezę [ZDJĘCIA]

Antek Królikowski cały czas pojawia się na celebryckich wydarzeniach. W połowie maja wraz z ukochaną wybrali się na aukcję charytatywną.

Antek Królikowski od ponad roku nie ma najlepszej prasy, a wszystko zaczęło się od rozstania z żoną Joanną Opozdą. Publiczne wzajemne oskarżenia ciągnęły się miesiącami i wydaje się, że byli partnerzy do dziś nie zdołali dojść do porozumienia. Sporym problemem ma być kwestia opieki nad Vincentem, rocznym synem Królikowskiego i Opozdy. Jak w maju informował "Super Express", aktorka miała rzekomo złożyć pozew o pozbawienie aktora praw rodzicielskich. Informator tabloidu przekazał, że Królikowski rzekomo od pół roku miał nie widzieć się z chłopcem.

Zobacz wideo Historia Królikowskiego i Opozdy

Antek Królikowski i Izabela przyłapani przez paparazzi

Gdy w mediach pojawiają się kolejne doniesienia o rzekomych problemach Królikowskiego i jego byłej partnerki, nieprzerwanie kwitnie nowa relacja aktora z prawniczką Izabelą. 18 maja zakochani byli widziani razem w Warszawie na aukcji charytatywnej Wielcy - Małym, w której polscy artyści wspierają zwierzęta. Celem akcji jest przede wszystkim zachęcanie do adopcji bezdomnych zwierząt ze schronisk. Antek i jego ukochana zostali sfotografowani przed domem aukcyjnym, trzymając się za ręce, a aktora nie opuszczał dobry humor. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Antek Królikowski, IzabelaAntek Królikowski, Izabela Plotek Exclusive

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Plotek Exclusive

Antek Królikowski mówi o ukochanej w samych superlatywach

Królikowski początkowo ukrywał przed mediami relację z prawniczką Izabelą. Od jakiegoś czasu coraz chętniej zabiera ją na branżowe imprezy i ścianki, a nie tak dawno opublikował ich wspólne zdjęcie także w mediach społecznościowych. We wrześniu ubiegłego roku w rozmowie z "Party" zachwycał się, że jego wybranka nie jest osobą publiczną i stroni od show-biznesu.

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr Kukulski Doda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Podkreślił także, że ma w niej ogromne wsparcie. "Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej" - mówił.

Więcej o: