Jakubowicz o traktowaniu polskich modelek w Cannes. Nawiązała do "słowiańskiego akcentu" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Polska miała w Cannes wyśmienitą reprezentację. Modelka Sabina Jakubowicz zadała szyku w wyciętej kobaltowej sukni, która wzbudziła sensację. W rozmowie z nami Jakubowicz zdradziła, jak w Cannes traktowane są polskie modelki.

Podczas 76. edycji Festiwalu Filmowego w Cannes nie zabrakło polskich akcentów. Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać modelkę Sabinę Jakubowicz, która w czerwcu 2022 roku znalazła się na okładce meksykańskiego "Vogue'a". Modelka pojawiła się na ceremonii w ciekawe skrojonej kobaltowej sukni, która odsłaniała fragment brzucha. Całość dopełniły wysokie szpilki i delikatna biżuteria. Modelka zdecydowała się na delikatny makijaż, który podkreślał jej głębokie spojrzenie. W rozmowie z Plotkiem Sabina Jakubowicz zdradziła, jak Polki traktowani są w Cannes. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Sabina Jakubowicz o traktowaniu Polaków w Cannes. "Jestem dumna ze swojego pochodzenia"

Sabina Jakubowicz pojawiła się w Cannes na zaproszenie prestiżowej marki Boucheron, z którą współpracuje też m.in. Anja Rubik. Sabina Jakubowicz doskonale sprawdziła się w tej roli i na czerwonym dywanie prezentowała się zjawiskowo. Postanowiliśmy zapytać ją, jakie ma doświadczenia z tego wyjazdu i jak Polki traktowane są podczas tak dużych przedsięwzięć. Jak sama przyznała, nie jest postrzegana przez pryzmat narodowości. 

Dla mnie Cannes jest raczej zawsze bajką, my modelki jesteśmy zapraszane przez marki, tym razem przyleciałam tu z Boucheron. W takich sytuacjach jest się traktowanym międzynarodowo, ponad podziałami. W hotelu mignęła mi Anja Rubik. Sama nie mam kompleksów związanych z pochodzeniem, ba! Jestem z niego dumna! Jeśli komuś przeszkadza mój słowiański akcent, to jego problem - wyznała Sabina Jakubowicz w rozmowie z Plotkiem.

Sabina JakubowiczSabina Jakubowicz fot. instagram.com/sabina.jakubowicz

Festiwal Cannes 2023. Internauci oburzeni zachowaniem Michaela Douglasa

Festiwal filmowy w Cannes to jedno z największych wydarzeń towarzyskich sezonu i pojawia się na nim cała plejada największych światowych gwiazd. W tym roku specjalną nagrodę odebrał amerykański aktor Michael Douglas. Na gali pojawił się w towarzystwie żony i córki. Na TikToku francuskiej "Gali" pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Douglas rozmawia z żoną, Catherine Zetą-Jones i nagle zdenerwowany rusza w kierunku wyjścia, zostawiając partnerkę z tyłu. Internauci są oburzeni jego traktowaniem żony i stwierdzili, że zachował się gburowato. "Co za brak manier" - podkreślono w komentarzach. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.