Urocze wideo z udziałem Archiego. Syn Harry'ego i Meghan zdmuchiwał świeczki

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle niedawno obchodził czwarte urodziny. Rodzice nie podzielili się nowymi nagraniami, jednak po sieci krąży archiwalne wideo z Archiem.

Książę Harry pojawił się na koronacji król Karola III bez Meghan Markle, która podobno została w Kalifornii, aby świętować czwarte urodziny Archiego. Książę Sussex również nie zabawił w ojczyźnie długo i czym prędzej wsiadł do samolotu, aby zdążyć na przyjęcie syna. W mediach społecznościowych nie pojawiły się żadne nagrania z tego wydarzenia. Na archiwalnym wideo z pierwszych urodzin Lilibet widać jednak, jak starsza pociecha Harry’ego i Meghan zdmuchuje świeczki.

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

Urocze wideo z udziałem Archiego. Nagrano je na urodzinach Lilibet

W dokumencie Netfliksa książę Harry i Meghan Markle podzielili się wieloma prywatnymi nagraniami, które nigdy dotąd nie były publikowane. Jednym z nich jest wideo, które powstało podczas pierwszych urodzin Lilibet. Sussexowie urządzili z tej okazji przyjęcie w ogrodzie swojej brytyjskiej posiadłości Frogmore Cottage. Córka książęcej pary była jeszcze zbyt mała, aby samodzielnie zdmuchnąć świeczkę na torcie. Na szczęście z pomocą pospieszył jej starszy brat, który nie ukrywał podekscytowania zadaniem. Chłopiec ochoczo wskoczył na stół i wyręczył młodszą siostrę.

Nie jest to jedyne wideo z udziałem dzieci książęcej pary, które można było zobaczyć w serialu "Harry & Meghan". Sussexowie podzielili się też nagraniami z kąpieli Archiego. Uwiecznili także moment, kiedy chłopiec pomagał kuzynce w kuchni w przygotowaniu domowych ciasteczek.

Sir Karl Jenkins pomylony z Meghan Markle. Kompozytor skomentował plotki

Niektórzy internauci nie wierzyli, że Meghan Markle mogłaby sobie odpuścić tak wielkie wydarzenie, jakim była koronacja króla Karola III. Pojawiły się nawet teorie spiskowe, jakoby miała przybyć na ceremonię w przebraniu. Szybko wyjaśniło się jednak, że mężczyzna, którego podejrzewano o to, że jest ucharakteryzowaną żoną księcia Harry’ego, to sir Karl Jenkins, walijski kompozytor. Artysta opublikował na TikToku nagranie, w którym skomentował sytuację. Muzyk wykazał się sporym dystansem do siebie i niezwykłym poczuciem humoru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.