Tak brzmiałoby "Solo" w wykonaniu innych artystów. Celine Dion jako Blanka to hit. A Doda?

Jedna z tiktokerek sprawdziła, jak "Solo" brzmiałoby w wykonaniu innych artystek. Była Ariana Grande, Sanah, a nawet Shakira czy Doda. Celine Dion to dopiero hit.

Już 11 maja Blanka stanie na eurowizyjnej scenie i powalczy o wejście do ścisłego finału konkursu. Początkowo jej udział wywołał spore kontrowersje. Internauci sugerowali, że TVP ustawiła wyniki, domagali się zmiany reprezentanta, a sama piosenkarka stała się obiektem memów. "Bejba" stało się już prawdziwym viralem, co podłapała artystka, która umieściła napis na trenie sukienki podczas Turkusowego Dywanu. Dziś "Solo" znajduje się dużo wyżej w rankingach bukmacherów i na kilka godzin przed konkursem cieszy się sporą popularnością. Zastanawialiście się, jak z utworem poradziłyby sobie inne piosenkarki? Jest odpowiedź.

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Tak z piosenką Blanki poradziłyby sobie inne wokalistki 

Wielu twórców podłapało to, że zarówno "Solo", jak i sama Blanka stały się prawdziwym viralem i tworzą ciekawe treści. Pojawiają się memy, przeróbki nagrań oraz śmieszne sklejki z wypowiedzi artystki. Jedna z tiktokowych piosenkarek GONO poszła o krok dalej i wykorzystała do tego własne umiejętności wokalne. Na nagraniu, które zdobyło już 1,2 miliona odsłon, mogliśmy usłyszeć, jak brzmiałaby piosenka polskiej reprezentantki w wykonaniu między innymi Britney Spears, Shakiry, Celine Dion, Christina Aguilera, Sanah, Cher i Gwen Stefani.

Nagranie spotkało się z dużym zainteresowaniem. GONO otrzymała w komentarzach mnóstwo pochwał, a niektórzy nawet sugerowali, że powinna wziąć udział w show Polsatu. "Bardzo dobre! Szacun za umiejętności emisyjne!", "Powinnaś wziąć udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"" - czytamy. Trzeba przyznać, że faktycznie poszło jej świetnie.

Artystka zaserwowała więc kolejną dawkę "Solo". Tym razem mogliśmy posłuchać, jak utwór brzmiałby, gdyby wykonywała go Ariana Grande, Billie Eilish, Miley Cyrus, Lana Del Rey, Doda, Agnieszka Chylińska, Mariah Carey czy Jenifer Coolidge. GONO tym razem również się popisała. Sami zobaczcie.

Eurowizja 2023. Gdzie i kiedy oglądać występ Blanki?

Blanka wystąpi już podczas drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji. Emisja rozpocznie się około godziny 21 na TVP1, TVP Polonia oraz kanale YouTube Eurovision Song Contest. Wykonawczyni "Solo" wystąpi jako dziewiąta. Tego wieczoru będziemy mieli okazję oglądać reprezentantów Armenii, Rumunii, Estonii, Belgii, Cypru, Islandii, Grecji, Słowenii, Gruzji, San Marino, Austrii, Albanii, Litwy i Australii. Głosowanie rozpocznie się po ostatnim występie i potrwa około 20 minut.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.