Majdan kończy 51 lat. Rozenek świętuje z "Pysiulą", ale życzenia złożyła... samej sobie

Małgorzata Rozenek złożyła sobie życzenia z okazji urodzin jej męża. Dziwaczny gest, ale z pewnością bardzo romantyczny. Prezenterka "Dzień dobry TVN" rozczula się nad swoim mężczyzną.

10. maja Radosław Majdan skończył 51 lat. Do życzeń dołączyła oczywiście także jego żona, Małgorzata Rozenek. Prezenterka "Dzień dobry TVN" wstawiła na Instagram wspólny filmik z mężem. Jednak to podpis robi największe wrażenie. Celebrytka zebrała się na pełne czułości wyznanie. 

Zobacz wideo Jak Majdan reaguje na hejt w kierunku Małgorzaty? "Mówiłem Małgosi, żeby tego nie robiła"

Małgorzata Rozenek migdali się w szafie z Radosławem Majdanem. Poruszające słowa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są w związku od 2013 roku. Pobrali się trzy lata poźniej. W 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Henryk. Małżeństwo często okazuje sobie miłość także na Instagramie. Tym razem na profilu celebrytki pojawiło się nagranie, na którym przytula się do swojego męża. Życzenia postanowiła złożyć sobie samej i wyjaśniła, dlaczego. 

Chociaż to twoje urodziny, to życzenia złożę sobie. Już zawsze chce pierwsza o północy życzyć ci wszystkiego najlepszego. Pysiula, jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego spotkałam w życiu - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.
 

Poruszający post spodobał się internautom, którzy postanowili dołączyć się do życzeń. Pojawiło się jednak także sporo uszczypliwości. Jeden z komentujących spytał, czy para ukrywa w szafie kamerzystę, który rejestruje ich przytulanki. "Kogo trzymacie w szafie, żeby was filmował o północy?" - napisał internauta. Przeważały jednak głosy wsparcia, sympatii i urodzinowy nastrój. 

Majdan wyznał, że Doda ma premedytację stalkera

Ostatnio Radosłąw Majdan był gościem Plotka. W rozmowie z Wiktorem Krajewskim wyznał, że jego była żona, Doda, nagminnie pozwala sobie na przytyki i złośliwości w jego kierunku. Piłkarz stwierdził, że przez długi czas był cierpliwy i nie komentował tych sytuacji. "Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje (na temat związku - przyp.red.)".

Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina (mediom - przyp.red.)  W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej - dodał Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Fot. Instagram.com

Więcej o: