Charlotte miała kłopot na koncercie. Zwróciła się do George'a. Ten ją zbył. Tiktokerka odczytała, co powiedział

Koronacja króla Karola III zapisała się w historii. Jedna z tiktokerek próbuje zdemaskować wszystkie tajemnice tego wydarzenia. Rozszyfrowała, co księżniczka Charlotte powiedziała do księcia George'a. Brat nie pałał entuzjazmem.

Długo wyczekiwana koronacja jest już za nami. 6 maja 2023 roku Karol III został oficjalnie mianowany na monarchę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wydarzenie przeszło do historii, a jego echa jeszcze nie zamilkły. W Internecie non stop pojawiają się kolejne publikacje z tego wyjątkowego dnia. Sporym zainteresowaniem cieszy się jedna z tiktokerek, która słynie z odczytywania z ruchu warg. Krystin Kalvoy rozszyfrowała już, co król Karol III powiedział w trakcie postoju karocy. Tym razem wróciła z braterską pogawędką.

Zobacz wideo Księżniczka Charlotte idzie do szkoły

Księżniczka Charlotte poprosiła księcia George'a o pomoc. Miał ją zbyć 

Koronacyjny weekend aż pękał w szafach od atrakcji. 7 maja zorganizowano wielkie lunche. Wieczorem tego samego dnia na zamku w Windsorze odbył się koncert koronacyjny, w którym udział wzięli król Karol III i królowa Camilla oraz ich najbliżsi. Na muzycznym wydarzeniu pojawiły się znane osobistości. Wystąpili m.in. Andrea BocelliKaty Perry.

Książę Louis, księżna Kate Tak księżna Kate nazywa Louisa. Najmłodszy z rodzeństwa ma urocze przezwisko

Na koncercie były obecne dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Księżniczka Charlotte i książę George siedzieli tuż przy rodzicach. Widać było, że oboje są zainteresowani rozgrywającym się wydarzeniem, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. Dzieci miały do swojej dyspozycji różnorodne gadżety m.in. flagi Wielkiej Brytanii. Książę George lepiej sobie z nimi radził, niż księżniczka Charlotte. W pewnym momencie dziewczynka zwróciła się do brata. Jedna z tiktokerek rozszyfrowała, jakie słowa mogły paść z jej ust. Okazuje się, że siostra poprosiła o pomoc. "George, możesz pomóc mi to zapalić? Jak to zapaliłeś?" - miała zapytać. Książę George nie pałał entuzjazmem i nie pomógł księżniczce. "Hmm, nie wiem" - miał odpowiedzieć. I odwrócił głowę.

Krystin Kalvoy jest popularną tiktokerką, jej profil śledzi niemal 60 tysięcy osób. W jednym z komentarzy wyjaśniła, że od lat mierzy się z ubytkiem słuchu i ze względu na ową dysfunkcyjność nauczyła się odczytywać słowa z ruchu warg.

Księżna Kate Księżna Kate zachwyca podczas garden party. Już kiedyś miała tę kreację na sobie

Ekspert odczytał, co książę Harry powiedział na ceremonii. "Mam dość" 

Po wielu miesięcznych dywagacjach książę Harry pojawił się na koronacji ojca. Sytuacja nie była dla niego korzystna. Usadzono go z daleka od księżnej Kate i księcia Williama, a operatorzy kamer dostali odgórny nakaz, aby go nie pokazywać. Mimo to udało się uchwycić moment, w trakcie nabożeństwa. Książę Harry siedział w miłym towarzystwie. Obok niego znalazł się Jack Brooksbank, mąż księżniczki Eugenii. W trakcie ceremonii panowie mieli odbyć krótką pogawędkę. Ekspert od czytania z ruchu warg rozszyfrował, jakie słowa padły z ust księcia Sussex. "Mam dość tego, w jaki sposób mnie tratują. Nie jest to idealna sytuacja" - miał powiedzieć książę. Zobacz też: Księżna Kate poprawiła urodę przed koronacją? Porównano zdjęcia.

Więcej o: