Córka Anny Nicole Smith olśniewa w towarzystwie ojca. Tak wygląda pociecha tragicznie zmarłej gwiazdy "Playboya"

Anna Nicole Smith odeszła w 2007 roku. Gwiazda "Playboya" zmarła wskutek przedawkowania leków, osieracając przy tym pięciomiesięczną dziewczynkę. Dziś Dannielynn Birkhead ma 16 lat i widać, że jest podobna do mamy.

Anna Nicole Smith uznawana była za ikonę. Modelka doczekała się dwójki dzieci z dwoma różnymi mężczyznami. Co ciekawe, Smith nie wiedziała, kto jest ojcem córki. Dopiero testy na ojcostwo z 2007 roku wykazały, że tatą Dannielynn jest amerykański aktor i fotograf Larry Birkhead. Jak dziś wygląda 16-letnia pociecha modelki? Jest bardzo do niej podobna.

Zobacz wideo Odziedziczyli talent po rodzicach

Dannielynn Birkhead ma już 16 lat. To wykapana mama

Nastoletnia piękność towarzyszyła ojcu podczas wyścigów Kentucky Derby 2023. Z tej okazji córka modelki założyła elegancką sukienkę o charakterystycznym wzorze - miała bowiem na tkaninie kwiaty słonecznika. Ta kreacja przysporzyła nie lada problemów. "Szczerze mówiąc, sukienka była tak duża, że musiałem ją przywieźć z Florydy, ponieważ była za duża, aby lecieć samolotem i zostać odprawioną" - wyznał ojciec nastolatki w rozmowie z People. Dannielynn Birkhead pokręciła włosy i przez to wyglądała tak samo jak jej zmarła mama. Ojciec nastolatki również przybył na wydarzenie w eleganckim stroju. Miał na sobie błękitny garnitur i złoty krawat. Tak prezentowała się rodzina Birkhead:

 

Nie da się ukryć, że Larry Birkhead ma świetną relację z córką. Całkowicie poświęcił się opiece nad Dannielynn. Rodzina mieszka w stanie Kentucky i rzadko pojawia się w świecie show-biznesu. Ojciec nastolatki aktywnie prowadzi jednak profil na Instagramie, na którym zebrał ponad 120 tysięcy obserwujących. Często chwali się chwilami spędzonymi w gronie bliskich. Więcej obecnych zdjęć Dannielynn znajdziecie w galerii.

Anna Nicole Smith zmarła tragicznie w 2007 roku

Anna Nicole Smith była jedną z najpopularniejszych aktorek i modelek w latach 90. Popularność przyniosła jej rola w kultowej "Nagiej broni 33/1/3". Od tego momentu nie narzekała na brak propozycji zawodowych. Jej kariera miała także ciemną stronę, ponieważ modelka przez wiele lat zmagała się z nałogami. W 2007 roku Anna Nicole Smith przedawkowała leki na receptę, przyjmując 11 różnych antydepresantów. Została znaleziona martwa w hotelu w Hollywood. Miała zaledwie 39 lat. ZOBACZ TEŻ: Monika Richardson bez litości o zwolnieniu Dowbor. Oberwało się dyrektorowi. "Pan Miszczak się nudzi, to sobie zarządza"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.