Monika Richardson bez litości o zwolnieniu Dowbor. Oberwało się dyrektorowi. "Pan Miszczak się nudzi, to sobie zarządza"

Odkąd Katarzyna Dowbor poinformowała o rozstaniu z programem "Nasz nowy dom", w sieci zawrzało. Pod ostatnim postem prezenterki pojawiło się mnóstwo komentarzy znanych gwiazd. Okazali swoje wsparcie.

Internet obiegła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom". 8 maja dziennikarka opublikowała wzruszający post na profilu na Instagramie. Wyznała w nim, że przygoda z ukochaną produkcją się skończyła. Dodała, że nie była to jej decyzja, a odejście z programu zawdzięcza "nowemu szefostwu i nowym porządkom". Załamani fani zaczęli pocieszać prezenterkę. Wśród komentujących pojawiły się znane nazwiska.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dogaduje się z Edwardem Miszczakiem? "Nie bywam w siedzibie"

Monika Richardson w ostrych słowach o Miszczaku

Katarzyna Dowbor prowadziła show "Nasz nowy dom" od początku jego istnienia. Niedawno minęło dziesięć lat od premiery. Pomimo tego, telewizja Polsat, na czele z Edwardem Miszczakiem, postanowiła zrezygnować ze współpracy z prowadzącą. Decyzja stacji spotkała się z ogromnym hejtem w sieci. Całą sytuacją widzowie nazwali skandalem. Wśród zawiedzionych osób była między innymi Monika Richardson. W ostrych słowach odniosła się do dyrektora Polsatu.

Co powiedzieć... ręce opadają. Pan Miszczak się nudzi, to sobie zarządza. Kaśka, jesteś najlepsza. Wiesz to zresztą. Dziękuję ci za ten program, masz rację, był misyjny. Teraz przyjdzie pani z dłuższymi nogami i będzie prowadziła "format". Ale ten program to ty, więc ta wydmuszka już nikogo nie będzie obchodzić. Szkoda - napisała rozwścieczona Monika Richardson.
 

Monika Richardson jest pewna, że następna prowadząca show "Nasz nowy dom" za nic nie dorówna Katarzynie Dowbor. Nie była jedyną osobą, która skrytykowała działania Edwarda Miszczaka. Fani byli oburzeni jego postępowaniem. Stwierdzili, że to odpowiedni czas, aby przeszedł na emeryturę.

Gwiazdy wspierają Katarzynę Dowbor

Pod postem Katarzyny Dowbor pojawiły się również komentarze syna i jego żony. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska napisali kilka słów wsparcia. Wyznali, że będą przy niej mimo wszystko i wierzą, że niedługo otrzyma nowe propozycje. Syn dziennikarki jest pewien, że Katarzynę Dowbor czeka jeszcze wiele wyzwań." Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz!" - napisał Maciej Dowbor. ZOBACZ TEŻ: Opozda nie może powstrzymać łez. Komentuje sprawę tragicznej śmierci Kamila: Nie każdy zasługuje na miano rodzica

Więcej o: