Anna Nicole Smith zmarła, gdy jej córka była mała. Dziś ma ona 16 lat i wygląda jak kopia mamy

Dannielynn Birkhead jest córką tragicznie zmarłej Anny Nicole Smith. Modelka zasłynęła dzięki okładkom "Playboya". Mimo kariery, sławy i rodziny, targnęła się na życie. Osierociła córkę, która miała zaledwie pięć miesięcy. Dziś Dannielynn jest nastolatką i to przepiękną.

Anna Nicole Smith miała przed sobą całe życie. W latach 90. uchodziła za symbol seksu. Była wziętą modelką i aktorką. Zagrała w kultowej "Nagiej broni 33 1/3" u boku Leslie Nielsena i nie narzekała na brak propozycji zawodowych. Założyła również rodzinę, ale pięć miesięcy po porodzie przegrała walkę z wewnętrznymi demonami. W 2007 roku Smith przedawkowała leki na receptę i została znaleziona martwa w pokoju hotelowym w Hollywood. Badania toksykologiczne potwierdziły zabójczą mieszankę 11 różnych antydepresantów i środków nasennych. Zmarła w wieku 39 lat, a jej córka wychowywała się bez matki. Aż pięciu mężczyzn starało się o przejęcie opieki nad małą Dannielynn, gdyż Smith podała w akcie urodzenia inne nazwisko. Testy DNA wykazały, że ojcem jest Larry Birkhead. Mężczyzna zaczął sprawować opiekę nad córką. Jakiś czas temu opublikował nowe zdjęcie nastolatki w mediach społecznościowych, a fani momentalnie zauważyli, że Dannielynn to cała mama

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Borysa Szyca wygląda jak jego kopia. Takich przypadków w show-biznesie jest znacznie więcej

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Mieszkanie Przybysz i DąbrowskiegoPrzybysz i Dąbrowski mają urocze mieszkanie. Podziwiamy, pokój dzieci cały biały

Córka tragicznie zmarłej Anny Nicole Smith ma już 16 lat. Wygląda jak kopia matki 

Anna Nicole Smith uchodziła za jedną z barwniejszych modelek w latach 90. Doczekała się córki, ale nie było jej dane przyglądać się, jak Dannielynn dorasta. Larry Birkhead po samobójstwie Anny Nicole poświęcił się opiece nad ich córką. Na jakiś czas usunęli się z show-biznesu i zamieszkali na wsi w stanie Kentucky. Mężczyzna prowadzi profil na Instagramie, na którym od czasu do czasu wrzuca rodzinne kadry. 

Dannielynn wyrosła na piękną nastolatkę i ma wszystkie predyspozycje, by tak jak jej matka, próbować sił w modelingu. 

 

Widać, że Dannielynn kocha modę i lubi szaleć z kreacjami. Razem z ojcem chętnie pojawia się również w lokalnych mediach. 

 

Ojciec nie ukrywa, że z córką łączy go wyjątkowa i silna więź. Udowodnił to, publikując życzenia urodzinowe dla Dannielynn dodając, że "mama patrzy z góry". 

 

Playboy wspomina Annę Nicole SmithPlayboy wspomina Annę Nicole Smith

Więcej o: