Playboy wspomina Annę Nicole Smith

Playboy postanowił uczcić pamięć Anny Nicole Smith. Majowy numer Playboya, który właśnie pojawił się w kioskach, ma podtytuł "w hołdzie Annie Nicole, edycja dla kolekcjonerów". Hugh Hefner wspomina Annę Nicole: Była jedną z tych osób, które kochały być fotografowane i które zaczynały naprawdę żyć stojąc przed aparatem. (...) Specjalny numer Playboya to najlepszy sposób, by złożyć jej pośmiertny hołd.  

W środku specjalnego numeru znajdziemy dziesięciostronicowy pictorial - najlepsze zdjęcia Anny Nicole Smith.

Zmarłą gwiazdę wspominają fotografowie, styliści, redaktorzy, dziennikarze.

Kiedy przyszła do nas pierwszego dnia na testy miała nadwagę. Fotografowie jej nie chcieli, ale ona miała w sobie to coś, tę niewiarygodnie egzotyczną twarz. Gdy zrzuciła kilka kilogramu nikt już nie miał wątpliwości.
Kochała popularność. Kochała przejażdżki limuzynami i obiektywy aparatów skierowane w jej kierunku. Kiedyś na imprezie Playmate of the Year zażartowałem, żeby usiadła na fortepianie. Oczywiście zrobiła to od razu, a zdjęcie obiegło cały świat.

11 kwietnia Playboy TV wyemituje wspomnieniowy dokument "Playboy Remembers: Anna Nicole Smith".

Również serwis internetowy www.playboy.com na Wielkanoc zmienił swoją stronę, by uczcić Annę Nicole Smith - jedną ze swoich największych gwiazd. Pod tym adresem znajdziecie wszystkie okładki Playboya z Anną Nicolą.

Więcej o: