"Ulubiona" wnuczka królowej Elżbiety ma 19 lat. Na koronacyjny koncert wybrała suknię z głębokim dekoltem

Lady Louise Windsor, córka księcia i księżnej Edynburga pojawiła się na niedzielnym koncercie koronacyjnym. Wyglądała zachwycająco w czarnej sukience.

Córka księcia i księżnej Edynburga dołączyła do rodziców, księcia Edwarda i Sophie oraz brata Jamesa, hrabiego Wessex, na wieczornym koncercie koronacyjnym z udziałem gwiazd. 19-letnia lady Louise Windsor wyglądała pięknie w czarnej kreacji, gdy zajęła miejsce w królewskiej loży z innymi członkami rodziny królewskiej. W ciągu ostatnich dwóch lat Lady Louise coraz częściej pojawiała się publicznie. Spowodowane jest to faktem, że jej rodzice, książę Edward i Sophie, po kompromitacji księcia Andrzeja i odejściu księcia Harry'ego i Meghan Markle zyskali wyższy status.

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate & William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi

Lady Louise Windsor zachwyca na koncercie koronacyjnym

Lady Louise jest studentką uniwersytetu w St. Andrew's. Nie mogło jej jednak zabraknąć na koronacji króla Karola III. Podczas niedzielnego koncertu miała na sobie czarną sukienkę z luźnymi rękawkami i dość głębokim dekoltem. Szyję zdobił długi naszyjnik, a w uszach miała wiszące kolczyki. Włosy miała pofalowane i spięte z tyłu głowy, część z nich została rozpuszczona. Podczas koncertu towarzyszyła mamie, księżnej Edynburga, która miała na sobie koralową sukienkę, a także ojcu, który wybrał garnitur. Brat Louise, James także postawił na tradycyjny komplet.

Lady Louise WindsorLady Louise Windsor Fot. AP

Normalne życie Lady Louise Windsor 

Meghan Markle Meghan Markle po koronacji króla Karola III. Przyłapano ją bez Harry'ego

19-latka była w centrum uwagi podczas obchodów Platynowego Jubileuszu, dołączyła do rodziców na Igrzyskach Wspólnoty Narodów i z powodzeniem zadebiutowała w telewizji w filmie dokumentalnym o swoim ukochanym dziadku, księciu Filipie. Stała się tak znana, że rozpoznają ją klienci centrum ogrodniczego, w którym pracuje za 6,63 funta na godzinę. Pracę w tym miejscu zaczęła po ukończeniu matury w czerwcu ubiegłego roku. Książę Edward wraz z żoną chcieli zapewnić córce i synowi "normalne" dzieciństwo z przyjaciółmi w szkole i zajęciami dodatkowymi. Dlatego Lady Louise przez całe dzieciństwo trzymała się z dala od światła reflektorów. Jej pierwszy poważny królewski debiut miał miejsce, gdy lady Louise miała dziewięć lat i była druhną na ślubie księcia Williama i księżnej Kate w 2011 roku.

Więcej o: