Klara Lewandowska świętuje szóste urodziny. Robert i Anna przygotowali różowe przyjęcie

Anna i Robert Lewandowski świętowali w weekend urodziny córki. Klara skończyła już sześć lat. Z tej okazji zorganizowali przyjęcie.

Anna i Robert Lewandowski od lat tworzą zgrane małżeństwo. Para poznała się jeszcze za czasów studenckich i od razu między nimi zaiskrzyło. W 2013 zrobili poważny krok w związku i stanęli na ślubnym kobiercu. Później na świecie pojawiły się ich ukochane córki, które stały się ich oczkiem w głowie. Z reguły starają się chronić ich wizerunku i na wszystkie możliwe sposoby zasłaniają ich twarze, choć nie zawsze im się to udaje. Ostatnio cała rodzina miała ważny powód do świętowania. Klara miała urodziny.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Lewandowscy przygotowali przyjęcie dla Klary

Anna i Robert Lewandowscy już od kilku miesięcy układają sobie życie w Barcelonie. Piłkarz został zakontraktowany jako zawodnik FC Barcelony, w czym wspierają go żona i córki. Dziś cała uwaga była jednak skupiona na Klarze. Córka Lewandowskich właśnie skończyła sześć lat. Z tej okazji zorganizowali jej przyjęcie, którego przewodnim był różowy. Cała rodzina zapozowała do pamiątkowego zdjęcia. Anna miała na sobie fioletową mini i skrzydła, a Robert krótkie spodenki i koszulę. Z kolei Klara i Laura zaprezentowały w jeansowych sukienkach z tiulowym wykończeniem. W tle dostrzegamy mnóstwo balonów.

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Z opublikowanej fotorelacji możemy wywnioskować, że cała rodzina Lewandowskich tego dnia się świetnie bawiła. Były bańki mydlane, którymi zachwycała się Laura z Robertem Lewandowskim oraz przyjaciele dziewczynek. Później wszyscy ruszyli na plażę i uchwycono Annę Lewandowską w uroczym kadrze z Klarą. Obydwie miały pomalowane twarze farbkami do twarzy.

 

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córki 

Ten wyjątkowy dzień nie mógł się obyć bez posta od Roberta Lewandowskiego. Napastnik reprezentacji Polski opublikował na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował z Klarą i Anną. Wtedy Rodzice wręczyli dziewczynce prezent opakowany w różowy papier prezentowy i pasujące balony.

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej sześciolatki! Klara, pamiętaj zawsze, że jesteśmy tu po to, by o Ciebie dbać, jesteśmy Twoimi największymi fanami! Najwspanialszych urodzin! Nie możemy uwierzyć, że masz już 6 lat - pisał Robert Lewandowski.
 
Więcej o: