Lada dzień oczy całego świata zostaną zwrócone na Karola III. 6 maja odbędzie się oficjalna koronacja króla Wielkiej Brytanii, podczas której u jego boku będzie ukochana królowa Camilla. Na kilka dni przed wydarzeniem do sieci trafiły informację, które ponoć niepokoją nawet żonę monarchy. Ma on być po uszy zauroczony w jednej z brytyjskich aktorek.
Zanim król Karol III na dobre się ustatkował, nie stronił od romansów. W 1970 roku na jego drodze stanęła córka prasowego magnata Berry'ego Harpera, Lady Tryon. To ona miała mu pomóc zapomnieć o Camilli, która wówczas wyszła za mąż. Później związał się kolejno z Lady Boothby, Lady Sarah McCorquodale, Jane Wellesley, Anny Wallace. Z księżną Dianą stanął na ślubnym kobiercu. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało. Karol romansował ze swoją miłością życia, Camillą Parker Bowles. Małżonkowie podjęli decyzję o separacji, a po śmierci "królowej ludzkich serc" na dobre związał się z obecną żoną. Nowe doniesienia i taka lista kochanek na jego koncie miały ją zaniepokoić.
Niedawno wyszło na jaw, że obiektem westchnień króla jest Judi Dench. Ceni ją za niesamowity talent, ale i prezencję. Brytyjska aktorka jest znana między innymi z serii o agencie 007, "Piratów z Karaibów" czy też "Zakochanego Szekspira". Według magazynu "New Idea" monarcha bez przerwy się nią zachwyca, co denerwuje królową Camillę. Miała już nawet zainterweniować. "Karol zawsze mówi o tym, jak cudowna jest Judi Dench każdemu, kto chce go wysłuchać, nie wyłączając Camilli. To naprawdę ją irytuje. Zawsze była zazdrosna, a znając ją, prawdopodobnie zamieniła słowo z Judi" - podaje informator serwisu. Co ciekawe, król nawet nie myśli o zmianie postawy i miał podać ku temu powód. Wyjaśnił żonie, że jego i Judi łączą przyjacielskie relacje.
Karol nadal głośno podziwia Judi i to się nigdy nie zmieni, ale przynajmniej teraz Camilla wie, że to wszystko jest całkowicie niewinne - dodało źródło.
Wygląda jak z drogiego butiku, a to Sinsay - z dobrym składem na lato są też w Reserved
Bagi pokazał wiadomości od Miszczaka. Niebywałe, co mu napisał. W komentarzach zawrzało
Doda zaśpiewała hymn z okazji Dnia Flagi. W sieci poruszenie. Internauci komentują
Nowe ustalenia po śmierci Litewki. Śledczy zabezpieczyli monitoring
Mocne wyznanie Zawadzkiej. "Dawno tak nie płakałam"
Księżniczka Charlotte świętuje 11. urodziny. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna
Ekspertka oceniła czerwoną stylizację Marty Nawrockiej z Dnia Flagi. Nie owijała w bawełnę
Paryżanki je kochają, a w CCC są teraz na wyprzedaży - skórzane też w Rieker
Linda odciął się od świata i mieszkał w ruderze. "Słuchałem wilków"