Tiktokerka wywołuje oburzenie wśród kobiet. Wszystko przez strój na siłownię

Influencerka Beba pokazała, w jakim stroju ćwiczy na siłowni. Okazało się, że kusy top budzi oburzenie innych kobiet na siłowni. Beba opublikowała nagranie, na którym zademonstrowała, że nie zamierza uginać się pod presją opinii i właśnie tak będzie się ubierać, bo czuje się dobrze ze sobą.

Beba, która na TikToku publikuje jako @youcancallmebeba cieszy się sporą popularnością na tej platformie. Publikowane przez nią filmiki mają już prawie siedemnaście milionów polubień i ta liczna nieustannie rośnie. Influencerka pokazuje w sieci swoje codzienne życie. Na nagraniach przewijają się jej mąż i córka, ale najwięcej znajdziemy tam materiałów z siłowni, bo kobieta bardzo dba o swoje ciało. Na jednym z nagrań pokazała strój, w którym ćwiczy. Jak się okazuje, inne kobiety twierdzą, że jest zbyt wyzywający. Beba odniosła się do tych zarzutów.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Influencerka pokazała, w jakim stroju ćwiczy na siłowni. "Czujesz się przy mnie niepewnie? To twój problem"

Beba znana na TikToku jako @youcancallmebeba podzieliła się nagraniem, na którym jasno zakomunikowała, co sądzi o opiniach kobiet na temat jej stroju, który zakłada na siłownię. Jak się okazuje, jest on uznawany za zbyt wyzywający i inne kobiety zarzucają jej, że top odsłania za wiele ciała. Influencerka użyła jednego z popularnych na platformie trendów i podłożyła fragment wypowiedzi innej użytkowniczki platformy pasujący do jej sytuacji. Tym samym jasno określiła, że nie zamierza niczego zmieniać, bo jest dumna z wypracowanego ciężką pracą ciała i właśnie tak chce je eksponować. Podkreśliła, że kompleksy i niepewność siebie innych kobiet nie są jej problemem i nie zamierza z tego powodu ukrywać się pod warstwą ubrań. 

Dziewczyny będą ci mówić "trochę więcej skromności". Nie zamierzam tego robić, tylko po to, abyś ty lepiej się czuła ze sobą! Po prostu sama bardziej się staraj, wyznaczaj sobie cele i je konsekwentnie realizuj. Jeśli czujesz się w moim towarzystwie niepewna siebie, to tylko twój problem - stwierdziła.

Sąsiedzi jej za to nienawidzą. Taki strój zakłada do koszenia trawy

Nie tylko Beba ma problemy z zarzutami innych ludzi dotyczącymi jej stroju. Tiktokerka @cywillingham z Teksasu podpadła sąsiadce za skąpe ubranie, w którym dba o swój ogródek. Kiedy Candice kosi swój trawnik w trakcie upałów zakłada tylko krótkie spodenki i wygodny sportowy stanik, który odsłania jej ciało i pomaga opanować nadmierne pocenie. Niestety szybko została ostro skrytykowana za zbytnie obnażanie się. Kobieta zademonstrowała, że nie zamierza uginać się pod presją sąsiadów i będzie dumnie przechadzać się po ogrodzie w takim właśnie stroju. W proteście nagrała filmik. Więcej zobaczycie tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.