Tiktokerka wywołuje oburzenie wśród kobiet. Wszystko przez strój na siłownię

Influencerka Beba pokazała, w jakim stroju ćwiczy na siłowni. Okazało się, że kusy top budzi oburzenie innych kobiet na siłowni. Beba opublikowała nagranie, na którym zademonstrowała, że nie zamierza uginać się pod presją opinii i właśnie tak będzie się ubierać, bo czuje się dobrze ze sobą.

Beba, która na TikToku publikuje jako @youcancallmebeba cieszy się sporą popularnością na tej platformie. Publikowane przez nią filmiki mają już prawie siedemnaście milionów polubień i ta liczna nieustannie rośnie. Influencerka pokazuje w sieci swoje codzienne życie. Na nagraniach przewijają się jej mąż i córka, ale najwięcej znajdziemy tam materiałów z siłowni, bo kobieta bardzo dba o swoje ciało. Na jednym z nagrań pokazała strój, w którym ćwiczy. Jak się okazuje, inne kobiety twierdzą, że jest zbyt wyzywający. Beba odniosła się do tych zarzutów.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Influencerka pokazała, w jakim stroju ćwiczy na siłowni. "Czujesz się przy mnie niepewnie? To twój problem"

Beba znana na TikToku jako @youcancallmebeba podzieliła się nagraniem, na którym jasno zakomunikowała, co sądzi o opiniach kobiet na temat jej stroju, który zakłada na siłownię. Jak się okazuje, jest on uznawany za zbyt wyzywający i inne kobiety zarzucają jej, że top odsłania za wiele ciała. Influencerka użyła jednego z popularnych na platformie trendów i podłożyła fragment wypowiedzi innej użytkowniczki platformy pasujący do jej sytuacji. Tym samym jasno określiła, że nie zamierza niczego zmieniać, bo jest dumna z wypracowanego ciężką pracą ciała i właśnie tak chce je eksponować. Podkreśliła, że kompleksy i niepewność siebie innych kobiet nie są jej problemem i nie zamierza z tego powodu ukrywać się pod warstwą ubrań

Witalija Djaczenko Rosyjska tenisistka wściekła na LOT. Mówi o nazizmie. Mamy odpowiedź LOT-u

Dziewczyny będą ci mówić "trochę więcej skromności". Nie zamierzam tego robić, tylko po to, abyś ty lepiej się czuła ze sobą! Po prostu sama bardziej się staraj, wyznaczaj sobie cele i je konsekwentnie realizuj. Jeśli czujesz się w moim towarzystwie niepewna siebie, to tylko twój problem - stwierdziła.

Sąsiedzi jej za to nienawidzą. Taki strój zakłada do koszenia trawy

Nie tylko Beba ma problemy z zarzutami innych ludzi dotyczącymi jej stroju. Tiktokerka @cywillingham z Teksasu podpadła sąsiadce za skąpe ubranie, w którym dba o swój ogródek. Kiedy Candice kosi swój trawnik w trakcie upałów zakłada tylko krótkie spodenki i wygodny sportowy stanik, który odsłania jej ciało i pomaga opanować nadmierne pocenie. Niestety szybko została ostro skrytykowana za zbytnie obnażanie się. Kobieta zademonstrowała, że nie zamierza uginać się pod presją sąsiadów i będzie dumnie przechadzać się po ogrodzie w takim właśnie stroju. W proteście nagrała filmik. Więcej zobaczycie tutaj

Więcej o: