Księżna Kate i książę William świętują 12. rocznicę ślubu. Opublikowano nietypowe dla pary zdjęcie

29 kwietnia 2011 roku odbył się ślub dekady. Następca tronu poślubił Kate Middleton. Co to był za ślub. W tym roku małżeństwo świętuje 12. rocznicę.

Historia związku księcia Williama i księżnej Kate to gotowy scenariusz na film. Co więcej, taka produkcja już powstała. Następca tronu poznał przyszłą żonę w 2001 roku, gdy oboje studiowali na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Początkowo byli tylko przyjaciółmi. Mówi się, że wszystko się zmieniło, kiedy książę William zobaczył Kate na pokazie mody w roli modelki. Miała wtedy na sobie odważną, przezroczystą sukienkę. Nie od początku było jednak kolorowo. W 2007 roku Kate Middleton i książę William postanowili zakończyć swój związek. Powodem miała być zdrada księcia z przyjaciółką Kate, o której wciąż jest głośno w mediach. Paradoksalnie, ta sytuacja uzmysłowiła im, że to, co do siebie czują, jest wyjątkowo mocne i prawdziwe. Szybko wrócili do siebie i zażegnali wcześniejszy kryzys.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Księżna Kate i książę William świętują 12. rocznicę ślubu

Pod koniec 2010 roku książę William oświadczył się Kate. Wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy, który wcześniej należał do jego matki, księżnej Diany. 29 kwietnia 2011 roku odbył się królewski ślub. Małżeństwo właśnie świętuje 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji na oficjalnym profilu książęcej pary pojawił się post. Zostało opublikowane dość nietypowe zdjęcie. Jesteśmy przyzwyczajeni do bardziej oficjalnych fotografii pary. Tym razem zostaliśmy uraczeni kadrem z przejażdżki rowerowej. Uśmiechnięci od ucha do ucha, w casualowych strojach, książę i księżna pozują z rowerami na sielskim tle.

 

Jak wyglądał The Royal Wedding?

Ślub odbył się w opactwie Westminster, pod którym zgromadziły się tłumy fanów royalsów. Zaproszono niespełna dwa tysiące gości. Nie zabrało gwiazd. Byli obecni m.in. David i Victoria Beckhamowie, Elton John i David Furnish oraz Rowan Atkinson. Transmisję ceremonii ślubnej oglądały miliony ludzi na całym świecie. Dużą uwagę skradła suknia ślubna księżnej Kate. Panna młoda zdecydowała się na zachwycający swoją prostotą projekt Sarah Burton dla marki Alexander McQueen. Uwagę przykuła także siostra Kate, Pippa Middleton.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.