Joanna Krupa kocha disco polo. Ulubione utwory? Nie Zenka. "Rodzice puszczali to kiedyś na barbecue"

Joanna Krupa pojawiła się w podkaście "WojewódzkiKędzierski" i mieliśmy okazję poznać ją z zupełnie innej strony. Modelka uwielbia disco polo i sentyment do tego gatunku muzyki ma już od młodości, kiedy biegała jeszcze po dyskotekach. Zdradziła też, jakie są jej ulubione utwory.

24 kwietnia Joanna Krupa gościła w podcaście u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego i padły niezręczne pytania o podejrzanie częste wizyty modelki w jednej z podwarszawskich miejscowości. "Masz jakiegoś partnera w Podkowie Leśnej, masz kogoś, że jeździsz tym pociągiem?" - zapytał prowadzący. " Na razie nie" - odpowiedziała rozbawiona. Prowadzący postanowił drążyć miłosny wątek i zapytał i słabość prowadzącej "Top Model" do... disco polo. Tego z pewnością się nie spodziewaliście. Jak się okazuje, Krupa ma swoje ulubione utwory.

Zobacz wideo Rodzice a transpłciowość Ady Hyzopskiej. Mama? "Były momenty, gdy się mnie wstydziła". Relacja z tatą? "Nie jest idealnie"

Joanna Krupa o miłości do disco polo. "Kiedy chodziłam na dyskoteki, właśnie to puszczali"

Joanna Krupa w podcaście "WojewódzkiKędzierski" wróciła wspomnieniami do początków pracy jako modelka, kiedy stawiała pierwsze kroki w branży i chodziła na castingi w Los Angeles. W czasach przed ruchem "#metoo" udziały w castingach były wyjątkowo trudnym przeżyciem dla młodej wówczas kobiety, o czym sama wielokrotnie boleśnie się przekonała. Poznała wtedy m.in. Harveya Weinsteina. Więcej przeczytacie tutaj.

W rozmowie nie zabrakło też lekkich i zabawnych tematów. Jak się okazało, Krupa jest wielką fanką disco polo i Kuba Wojewódzki postanowił zgłębić ten mało znany fakt z jej życia. "Skoro mówimy o wstydliwych rzeczach, to podaj mi, chociaż trzy powody, dla których uwielbiasz disco polo" - poprosił rozbawioną Joannę dziennikarz. "Myślę, że to jest taka muzyka, że nawet jak jesteś w złym humorze, czy smutna, to jak słyszysz, chce ci się tańczyć i od razu masz uśmiech" - stwierdziła. Joanna zdradziła też, że disco polo nierozerwalnie związane jest z jej młodością. Padły także tytuły ulubionych utworów. 

"Mama ostrzegała", "Ona tańczy dla mnie", "Pomarańcze", takie wiesz... fun. Mam dystans do siebie i why not. Przez większość mojej młodości, kiedy chodziłam na dyskoteki to właśnie takie dance i disco polo puszczali. I rodzice też puszczali jak rodzina przychodziła na barbecue - powiedziała Krupa.
 

Joanna Krupa o początkach pracy w TVN. Chcieli ją wywalić z "Top Model"

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" Joanna Krupa wróciła też wspomnieniami do początków pracy w TVN. Trudno wyobrazić sobie "Top Model" bez legendarnych tekstów prowadzącej. "Twoje oczy są hypnotajzin" i inne pamiętne wypowiedzi modelki weszły do codziennego języka Polaków. Jak się jednak okazuje, niewiele brakowało, a nie zobaczylibyśmy jej w programie. Otóż nie polubili jej koledzy z programu. Marcin Tyszka i Dawid Woliński nie chcieli, aby brała w nim udział. Los bywa przewrotny, bo nie tylko Joanna Krupa została największą gwiazdą jury, ale z fotografem i projektantem są w serdecznej przyjaźni i spędzają razem wakacje. Więcej przeczytasz tutaj

W życiu Joanny Krupy ostatnio sporo się dzieje. Jurorka "Top Model" wkrótce rozwiedzie się z Douglasem Nunesem, z którym ma czteroletnią córkę Ashę-Leight. Para jest w separacji, ale ze względu ma dobro dziecka, stara się utrzymywać dobre relacje. Niedawno obydwoje opublikowali urocze zdjęcie z okazji urodzin dziewczynki. Nunes i modelka złożyli do sądu papiery rozwodowe już w styczniu. Mężczyzna wnioskuje o naprzemienną opiekę nad córką. Jak się jednak okazuje, para ma zupełnie inną wizję dotyczącą przyszłości dziewczynki. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.