Joanna Krupa o wychowaniu córki z byłym partnerem. "On ma inne plany. Nie chce, aby Asha poszła w ślady matki

Joanna Krupa razem z Douglasem Nunesem doczekali się córki Ashy. Po rozwodzie będą dzielić się opieką nad dzieckiem. Czy mają taką samą wizję co do jej przyszłości? Okazuj się, że nie.

Niedawno media obiegła wiadomość, że Joanna Krupa i jej mąż są w separacji. Douglas Nunes już w styczniu złożył papiery rozwodowe. W pozwie wnioskuje o opiekę naprzemienną nad czteroletnią córką Ashą. Mężczyzna nie chce ograniczenia ani odebrania praw rodzicielskich drugiej stronie. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa opowiedziała, czy ona i jej były partner mają plany związane z przyszłością córki.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Douglas Nunes ma konkretne plany na przyszłość córki. Nie chce, aby poszła w ślady matki 

Czteroletnia Asha to oczko w głowie obojga rodziców. Niedawno była para, mimo iż są w separacji, zabrała córkę do parku rozrywki. Pomimo młodego wieku dziewczynki rodzice już myślą o jak najlepszej przyszłości dla niej. Joannie Krupie opowiedziała o tym w rozmowie z Pudelkiem. Zależy jej, aby córka była dwujęzyczna. Jeśli chodzi o jej karierę, modelka jest bardziej wyrozumiała od byłego partnera. Twierdzi, że będzie ją wspierać obojętnie od podjętej decyzji. Douglas Nunes ma jednak konkretny plan. Chciałby, aby Asha miała dobry zawód i z pewnością nie chce, aby szła w ślady matki.

Jestem otwarta. Może robić, co chce w życiu. Będę ją wspierać obojętnie, czy chce iść w moje ślady lub nie. Wiem, że jej ojciec będzie robił wszystko, żeby nie poszła w moje ślady. On chce, żeby została lekarką, weterynarzem, adwokatką. On ma inne plany na nią. Chcę, żeby ona pokazała, co ją interesuje. Będę robić wszystko, żeby czuła, że mama będzie ją wspierać obojętnie jakie ma marzenia i co będzie chciała robić - wyznała Krupa.

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują urodziny tego samego dnia

Byli partnerzy obchodzili urodziny 23 kwietnia. Modelka skończyła 44 lata, a Douglas Nunes 51 lat. Obydwoje z tej okazji dodali posty na Instagrama. Były one łudząco podobne. Krupa opublikowała zdjęcie z córką z podpisem: "Mój najlepszy prezent w życiu, którego nie można kupić za pieniądze". Nunes również podzielił się nagraniem z Ashą. Podpisał je następująco: "Nie mogłem prosić o lepszy urodzinowy prezent". Para zachowuje dobre stosunki właśnie ze względu na ukochaną córkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.